Prelekcje, warsztaty, networking. Sprawdź, co Cię czeka na REHA Trade SHOW!
Reha Trade Show

21 września 2021 rok, Warszawa. Najbardziej merytoryczne wydarzenie dotyczące branży rehabilitacyjnej. REHA Trade Show – nie możesz go przegapić!

Jak skutecznie sprzedawać w branży rehabilitacyjnej?
W jaki sposób zbudować i dobrze spozycjonować swoją markę?
Co zrobić, by utrzymać klientów i zdobyć nowych?
Sposoby na wyjście z kryzysu i zwiększenie obrotu?

Na te wszystkie pytanie odpowie REHA Trade Show już 21 września 2021 roku w Warszawie.

Konferencje i prelekcje

REHA TRADE SHOW jest podzielone na dwie sceny. Pierwsza z nich, Konferencja REHA MANAGEMENT, poświęcona zostanie zarządzaniu gabinetami fizjoterapeutycznymi i rehabilitacyjnymi. Wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z merytorycznej wiedzy prezentowanej przez:
- Krzysztofa Pakulca, wykłady „Zarządzanie gabinetem fizjoterapeutycznym przez liczby” oraz „Skuteczny proces sprzedaży w gabinecie fizjoterapeutycznym”. Podczas nich poruszone zostaną kwestie zarządzania w oparciu o budżet i kluczowe wskaźniki efektywności. Ponadto, słuchacze dowiedzą się, jak zaprojektować proces sprzedaży w gabinecie fizjoterapeutycznym, który działa.
- Mateusza Wyciślika, wykłady „Jak zbudować skuteczną ofertę i stronę sprzedażową w gabinecie fizjoterapii?” oraz „Jak zbudować proces pozyskiwania pacjenta on-line krok po kroku”. Przekaże on, jak skonstruować właściwą ofertę dla działań on-line i przez swoją stronę poprowadzić pacjenta od zainteresowania do zakupu.
- Bartłomieja Lubiatowskiego, wykład „Jak prowadzić dokumentację medyczną - czyli więcej czasu dla pacjenta, mniej na prace "papierkowe?”. Zaprezentuje, jak prawidłowo prowadzić dokumentację medyczną, aby mieć jak najwięcej czasu dla swoich pacjentów, a jak najmniej poświęcać go na formalną pracę.

- Krzysztofa Cygonia, wykład „Case study: Jak pozyskać dotacje dla działalności fizjoterapeutycznej”. Przeprowadzi przez zawiłości formularzy unijnych, dokumentów i zaświadczeń.
- Joanny Tokarczyk „Skuteczna współpraca z fizjo-influerencerami”. Prelegentka wyjaśni na czym polega influencing w fizjoterapii. Kim jest influencer, co może, a co nie? Dlaczego warto z nim współpracować, a kiedy tego nie robić.
- Pawła Marka, wykład „Pierwszy rok prowadzenia działalności”. Jak zacząć? Co jest istotne na początku prowadzenia gabinetu? Jakie kanały promocji wspomogą w pierwszych miesiącach samodzielnej pracy. Jakie trudności mogą spotkać przedsiębiorcę i jak sobie z nimi poradzić – prelegent odpowie na te wszystkie pytania.
- Marcin Wikszemski, wykład „Jak prowadzić swój Instagram w branży rehabilitacyjnej”. Powie, jak wprowadzić bezpośredniość i dobrą atmosferę w kontaktach z pacjentami przez budowanie marki osobistej w mediach społecznościowych.

Warsztaty zmieniające branżę

Druga scena to REHA Practise. Są to warsztaty angażujące uczestników w sposób praktyczny do poszerzania swojej wiedzy. Podział prelekcji na poszczególne dziedziny ma na celu zagwarantowanie uczestnikowi dostarczenia skondensowanej i konkretnej dawki informacji w przystępnej formie. Są one przeznaczone są dla właścicieli i kadry zarządzającej klinikami, gabinetami rehabilitacji, ośrodkami rehabilitacji terapii manualnej, szpitalami, ośrodkami zdrowia i lecznictwa uzdrowiskowego, a także dla przyszłych fizjoterapeutów i rehabilitantów.

Warsztaty poprowadzą:
- Kamil Góra – powie o treningu siłowym przy bólu pleców
- Tomasz Chomiuk – zdradzi, jak „dawkować” ruch i go używać. Przeanalizuje różne formy ruchu i korzyści, jakie dają
- Jacek Czarnek – odpowie na pytanie, dlaczego 80 procent pacjentów po udarze nie odzyskuje funkcji w kończynie górnej i jak to zmienić

REHA łączy biznes

Wyspecjalizowane narzędzia business matchingu oraz moderowanego networkingu biznesowego użyte podczas REHA Trade Show pomagają połączyć kontrahentów.

Dzięki aplikacji mobilnej poszczególni uczestnicy określają, czego poszukują. Pomaga ona łączyć z wystawcami i innymi partnerami, którzy dostarczą im to, czego oczekują. Ponadto, nawiązywanie nowych relacji biznesowych ułatwią również profesjonalni networkerzy. Dzięki nim każdy z uczestników zaoszczędzi cenny czas! Są niekwestionowanymi ekspertami w swojej dziedzinie. Łączą ich w taki sposób, aby uczestnicy mieli możliwość wymiany doświadczeń i spostrzeżeń już od pierwszych chwil rozpoczęcia wydarzenia. W taktowny i nienachalny sposób pomagają nawiązywać rozmowy.

To wszystko znajdziesz na REHA Trade Show!

Już dziś kup bilet na II edycję najbardziej merytorycznego wydarzenia branży fizjoterapii i rehabilitacji w Polsce! 

Sprawdź również program!

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Technomex.

Zobacz nas także na Facebooku:

REHA TRADE SHOW

Zobacz również

Fizjoterapia uroginekologiczna. Czym jest?

Wszelkie nieprawidłowości, diagnostyka, prewencja i leczenie schorzeń w obrębie miednicy – tym właśnie zajmuje się fizjoterapia uroginekologiczna. Choć dla wielu…

Osteopatia – czym jest i kiedy z niej korzystać?

Osteopatia to sposób wykrywania, leczenia i zapobiegania problemom zdrowotnym poprzez poruszanie, rozciąganie i masowanie mięśni oraz stawów. Zaliczana jest do…

Merytorycznie o fizjoterapii i rehabilitacji. Za nami REHA Trade Show

REHA Trade Show odbyło się 21 września. To event od specjalistów do specjalistów, dotykający wszystkich najważniejszych aspektów działania w branży…
Newsletter

Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z targami