REHA Trade Show bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej
Najlepszy sposób na kryzys w branży rehabilitacyjnej
Reha Trade Show

Ograniczenia w działalności sanatoriów, brak wsparcia dla pracowników i niesłabnący przyrost zachorowań – to gotowy przepis na kryzys w branży rehabilitacyjnej. Jak z niego wyjść?

Obraz branży rehabilitacyjnej w czasie pandemii uległ mocniej zmianie. Z konkurencyjnego, dynamicznie rozwijającego się sektora, który miał szansę na spłatę obowiązujących zadłużeń i wyjścia na prostą w 2020 roku, stał się tym, który potrzebuje pomocy. Pierwsze miesiące pandemii spowodowały, że wielu fizjoterapeutów nie mogło wykonywać pracy, popadając w kolejne problemy finansowe. Jej druga fala zawiesiła działalność sanatoriów i ośrodków rehabilitacyjnych. To kolejne straty.

Jak zawalczyć o przyszłość i pewniejsze „jutro” biznesu?

Najlepszy sposób na kryzys w branży rehabilitacyjnej

Choć widmo całkowitego lockdownu oddala się z każdym dniem, nie ulega wątpliwości, że branży potrzeba mocnego bodźca do działania. Platformy, która pomoże wzbudzić dyskusję, i dzięki której przedstawiciele tego sektora gospodarki będą mogli rozmawiać na temat lepszego „jutra”. To ona stanowić będzie podstawę dynamizacji rozwoju. Da również możliwość wypracowania nowych dróg wyjścia z kryzysu i zabezpieczenia się przed kolejnymi wahaniami rynku.

Tą płaszczyzną są eventy. Dlaczego są one tak istotne dla poszczególnych przedsiębiorców?

1. To najlepsza forma reklamy. Na eventy przychodzą osoby zainteresowane ich tematyką, ci, którzy chcą zgłębiać wiedzę lub inwestować. Jakże efektywniej jest postawić na ten sposób działania niż na standardową reklamę!
2. To stawianie na angażującą formę prezentacji marki. Można w o wiele ciekawszy sposób przedstawić swoją ofertę i bardziej zaangażować odbiorcę.
3. Integracja firmy. Eventy dają możliwość spotkania dużej bazy biznesowej i nawiązania nowych kontaktów. W czasach kryzysu to niezbędne, by zabezpieczyć przyszłość przedsiębiorstwa.
4. Media po Twojej stronie. Eventy są również doskonałą okazją do tego, by zwrócić na siebie uwagę mediów. Ciekawe stoisko, porywający wykład ekspercki – one sprawią, że przedsiębiorstwo będzie miało dobrą prasę.
5. Prezentacja w sektorze premium. Eventy to metoda marketingowa dla wybranych. Decydują się na nią firmy o dużym prestiżu i te, które przede wszystkim mają co pokazać. Zaprezentowanie się wśród rynkowych potentatów dla każdego przedsiębiorcy jest znakiem prestiżu.

W czasach kryzysu stawiaj na najlepszych

Grupa IC od dziesięciu lat jest pewnym partnerem, zajmującym się organizacją kongresów, targów i najlepszych wydarzeń branżowych w Polsce i Europie. Naszym świadectwem jakości jest fakt, że mimo zmieniającej się sytuacji pandemicznej organizowane przez nas eventy cieszą się niesłabnącą popularnością i biją kolejne rekordy. W bezpiecznych warunkach udało się zorganizować między innymi FIWE Fitness Trade Show (największe targi branży fitness w Europie), National Sales Congress (branżowe wydarzenia dedykowane managementowi i zarządzaniu) czy też Marketing Management Congress (który przyciągnął specjalistów z zakresu marketingu). Istniejemy po to, by wspierać przedsiębiorców. Naszym nadrzędnym celem jest sukces naszych partnerów, który liczony jest w nawiązywaniu kolejnych satysfakcjonujących relacji biznesowych.

Postaw razem z nami na pewną przyszłość branży rehabilitacyjnej. Już dziś zostań wystawcą na REHA Trade Show. 

Sprawdź również program!

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Technomex.

Zobacz również

Prelekcje, warsztaty, networking. Sprawdź, co Cię czeka na REHA Trade SHOW!

25 maja 2021 rok, Warszawa. Najbardziej merytoryczne wydarzenie dotyczące branży rehabilitacyjnej. REHA Trade Show – nie możesz go przegapić! Jak…

Szczepienia przeciw covid-19 dla fizjoterapeutów. Kiedy będą dostępne?

Ruszył narodowy program, na mocy którego w pierwszych terminach szczepionkę otrzymać ma służba zdrowia. Szczepienia przeciw covid-19 dla fizjoterapeutów. Kiedy…

Rehabilitacja po covid. Dlaczego jest niezbędna i jak z niej skorzystać?

Koronawirus to choroba, którą niektórzy pacjenci przechodzą bardzo ciężko. Zapomina się o tym, że nie powinno się leczyć tylko trudnych…
Newsletter

Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z targami

-