O targach

REHA TRADE SHOW to:

1. REHA Management – panel przeznaczony dla kadry zarządzającej i przyszłych fizjoterapeutów. Poświęcony zostanie skutecznej i efektywnej sprzedaży, budowaniu wizerunku marki, pozyskiwaniu klientów oraz zarządzaniu brandem.

2. REHA Trends – konferencja przeznaczona dla właścicieli i kadry zarządzającej klinikami, gabinetami rehabilitacji, ośrodkami rehabilitacji terapii manualnej, szpitalami, ośrodkami zdrowia i lecznictwa uzdrowiskowego. To praktyczne wykorzystanie wiedzy i pogłębienie jej dzięki wykładom.

3. Business Matching – czyli niepowtarzalna okazja do łączenia ze sobą przedstawicieli branży.  Nawiązywanie relacji nigdy nie było prostsze!

4. Strefa Networkingowa – uczestnicy już od pierwszych chwil wydarzenia mają pole do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń dotyczących sektora rehabilitacji i fizjoterapii.

5. Kurs ABC narządu ruchu USG staw kolanowy – czyli warsztat poświęcony mobilnej ultrasonografii MUSG i w całości skupiony na praktycznej diagnostyce stanu kolanowego.

To JEDYNE targi rehabilitacji B2B w Warszawie. Taka okazja do wyprzedzenia konkurencji i zbudowania swojej pozycji w branży może się nie powtórzyć! Czas zawalczyć o dynamikę sektora rehabilitacyjno-fizjoterapeutycznego. Zainwestuj w siebie i w swój rozwój. DOŁĄCZ DO NAS 14 kwietnia 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie!

Reha Trade Show

Jaka jest przyszłość branży rehabilitacyjnej?
Jak poradziła sobie ona w obliczu pandemii?
Jakie zmiany należy wprowadzić, by zapewnić jej równomierny rozwój?
Jak zbudować jej bezpieczeństwo w obliczu kryzysu?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą targi rehabilitacyjne REHA TRADE SHOW. Wydarzenie jest gwarancją merytorycznego omówienia najważniejszych zagadnień branży – rozwoju technik rehabilitacyjnych, usług opiekuńczych i pielęgnacyjnych oraz światowych trendów. III edycja eventu odbędzie się 14 kwietnia 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie.

W obliczu covid-19 każda branża stanęła przed sporym wyzwaniem. Jedną z najbardziej dotkniętych kryzysem jest rehabilitacyjna, która po lockdownie wznowiła działalność z blisko 50 milionami złotych długu. Dynamika rozwoju została zatrzymana. Przed pandemią z usług fizjoterapeutów korzystało około 10 milionów Polaków. W czasie ogólnonarodowego zamknięcia przez restrykcje ze strony rządu liczba ta gwałtownie spadła, stawiając fizjoterapeutów i rehabilitantów w bardzo trudnej sytuacji ekonomicznej. 75 procent z nich zrezygnowało z działalności zawodowej.

Branża jest w kryzysie i potrzebuje efektywnych działań, by z niego wyjść. Niezbędne są więc wydarzenia jednoczące jej przedstawicieli, podczas których omówione zostaną plany i pomysły dalszego rozwoju tego segmentu usług.
Naprzeciw tej potrzebie wychodzą targi medycyny fizykalnej i rehabilitacji REHA TRADE SHOW. Najważniejsi specjaliści dyskutować będą o przyszłości branży i pokażą kroki niezbędne do wyprowadzenia jej z pandemicznej stagnacji. Ponadto, omówią najnowocześniejsze rozwiązania, metody, techniki leczenia i profilaktyki z zastosowaniem fizjoterapii i fizykoterapii. Co więcej, podczas eventu zaprezentowany zostanie sprzęt oraz wyposażenie dla ośrodków rehabilitacji, sanatoriów, uzdrowisk, centrów medycyny sportowej, a także gabinetów medical spa.

Dla kogo jest REHA TRADE SHOW?

W targach rehabilitacyjnych REHA TRADE SHOW udział wezmą producenci oraz dystrybutorzy nowoczesnego sprzętu i urządzeń dedykowanych do kompleksowej rehabilitacji w oparciu o nowatorskie rozwiązania, a także przedstawiciele środowiska medycznego.

Jest to wydarzenie skierowane do:
– właścicieli i kadry zarządzającej klinikami, gabinetami rehabilitacji, ośrodkami rehabilitacyjnymi terapii manualnej, szpitalami, ośrodkami zdrowia oraz lecznictwa uzdrowiskowego
– kadry medycznej i specjalistów służby zdrowia, m.in. dla lekarzy, fizjoterapeutów, fizykoterapeutów, osteopatów, lekarzy, ortotyków, ergoterapeutów, masażystów, trenerów personalnych i dietetyków
– pracowników organizacji, stowarzyszeń, fundacji, szkół i ośrodków specjalnych
– przyszłych rehabilitantów, fizjoterapeutów
– osób niepełnosprawnych i ich opiekunów
– seniorów
– osób zainteresowanych zdrowym stylem życia
– właścicieli sklepów  medycznych

Co zyskają uczestnicy?

REHA TRADE SHOW to wydarzenie, które ma łączyć branżę w czasie kryzysu i odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące biznesu. Koncentruje się na nawiązywaniu relacji pomiędzy uczestnikami oraz wymianie myśli eksperckiej i wdrażaniu rozwiązań przyczyniających się do dalszego rozwoju działalności.

To okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz możliwość wzmocnienia relacji ze stałymi kontrahentami. Po okresie branżowej stagnacji wydarzenie to da również możliwości zaprezentowania swoich usług docelowej grupie odbiorców i prezentacji produktów wśród ludzi potencjalnie zainteresowanych ich nabyciem. Ponadto, tak duża impreza branżowa pozwala na obserwację i analizę konkurencji, utrwalenie pozytywnego wizerunku marki wśród konsumentów i rozpoznanie oczekiwań klientów biznesowych.

To także platforma do zdobycia najaktualniejszych informacji o rynku, opinii o prezentowanych produktach i udziału w unikatowych prelekcjach oraz konsultacjach z ekspertami. Te z kolei poskutkują poznaniem najnowszych, światowych trendów, odpowiedzi na kryzys w branży oraz rozwiązań pomocowych dla sektora rehabilitacji i fizjoterapii.

Newsletter

Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z targami