Program
Reha Trade Show
Do targów pozostało:
58
Dni
19
Godzin
43
Minut
44
Sekund
Konferencja REHA MANAGEMENT

Targi rehabilitacyjne REHA TRADE SHOW 2021 to idealna okazja do pogłębienia swojej wiedzy w zakresie rehabilitacji, a także tej związanej z praktycznym prowadzeniem biznesu. REHA MANAGEMENT to wykłady prowadzone przez ekspertów. Poruszą oni tematy dotyczące:

  • skutecznej  i  efektywnej sprzedaży swoich usług,
  • budowania wizerunku marki,
  • pozyskiwania i utrzymywania klientów oraz wartościowych relacji biznesowych,
  • zarządzania marką

 

REHA MANAGEMENT to wydarzenie skierowane do każdego uczestnika targów REHA TRADE SHOW 2021, zarówno dla  kadry zarządzającej jak również dla przyszłych fizjoterapeutów.

Krzysztof Pakulec
Zarządzanie gabinetem fizjoterapeutycznym przez liczby
Jeśli chcesz nauczyć się zarządzania gabinetem fizjoterapeutycznym w oparciu o budżet i kluczowe wskaźniki efektywności, to ta prelekcja jest właśnie dla Ciebie. Dowiesz się, jak zaplanować koszty i przychody, w jaki sposób prowadzić raporty sprzedażowe. Jednym zdaniem uporządkujesz finanse Twojego gabinetu. Poznasz również 10 kluczowych wskaźników efektywności, dzięki którym będziesz podejmować dużo lepsze decyzje.
Krzysztof Pakulec
Skuteczny proces sprzedaży w gabinecie fizjoterapeutycznym
Jeśli słowo „proces” budzi w Tobie niepokój. Kojarzy Ci się z czymś skomplikowanym i trudnym. Jeśli na samą myśl o jego budowie, a później jego kontrolowaniu zalewają Cię zimne poty, to ta prelekcja jest dla Ciebie. Udowodnię Ci, że Twoje obawy są nieuzasadnione. Dowiesz się, jak zaprojektować proces sprzedaży w gabinecie fizjoterapeutycznym, który działa. 
Mateusz Wyciślik
Jak zbudować skuteczną ofertę i stronę sprzedażową w gabinecie fizjoterapii
Większość Twoich potencjalnych pacjentów w sieci nie jest gotowa na zakup. To fakt. Nie mają także pojęcia, jakiej akcji oczekujesz na swojej stronie WWW. Podczas tego wykładu dowiesz się jak skonstruować właściwą ofertę dla działań on-line i przez swoją stronę poprowadzić pacjenta od zainteresowania do zakupu.
Jakub Szymczyk - RSQ
Ogłoszenie tematu już wkrótce
Krzysztof Cygoń - Technomex
Case study: Jak pozyskać dotacje dla działalności fizjoterapeutycznej
Dotacje unijne, dokumenty, zaświadczenia – większość z nas na samą myśl o nich dostaje gęsiej skórki, nie mówiąc już o próbie podjęcia się wypełnienia jakiegokolwiek wniosku. Nie możemy jednak zapomnieć, że fundusze, które możemy uzyskać dzięki tej całej procedurze są w stanie zapewnić profesjonalny start działalności fizjoterapeutycznej lub pomóc w jej rozwinięciu i prawidłowemu funkcjonowaniu, na przykład poprzez zakup potrzebnego sprzętu. Całe szczęście dotacjami unijnymi zajmują się osoby, które są już w tej dziedzinie specjalistami. Firma Technomex na własnym przykładzie przeprowadzi nas przez ten skomplikowany proces w sposób prosty i całkowicie przyjemny, dzięki czemu każdy fizjoterapeuta marzący o rozwoju działalności będzie w stanie podjąć się próby pozyskania dotacji na swoje cele i inwestycje.
Joanna Tokarczyk
Skuteczna współpraca z fizjo-influerencerami
Mateusz Wyciślik
Jak zbudować proces pozyskiwania pacjenta on-line krok po kroku
Jak wybrać odpowiednie kanały pozyskiwania pacjenta w internecie? Jak zainteresować odbiorcę naszą ofertą? I jak złożyć całość w spójny i przewidywalny proces sprzedażowy?
Fizjo Trening
Jak rozpocząć działalnośc? Co jest ważne w pierwszych 3 latach?
Warsztaty REHA PRACTISE

Uczestnictwo w targach rehabilitacyjnych REHA TRADE SHOW 2021 to wyjątkowa możliwość udziału w prelekcjach i warsztatach REHA PRACTISE. Są to warsztaty angażujące uczestników w sposób praktyczny do poszerzania swojej wiedzy. Podział prelekcji na poszczególne dziedziny ma na celu zagwarantowanie uczestnikowi dostarczenia skondensowanej i konkretnej dawki informacji w przystępnej formie.

Prelekcje i warsztaty REHA PRACTISE na targach rehabilitacji REHA TRADE SHOW 2021 przeznaczone są dla właścicieli i kadry zarządzającej klinikami, gabinetami rehabilitacji, ośrodkami rehabilitacji terapii manualnej, szpitalami, ośrodkami zdrowia i lecznictwa uzdrowiskowego, a także dla przyszłych fizjoterapeutów i rehabilitantów.

 

 

*Informacje o kolejnych warsztatach pojawią się już wkrótce!

 

Business matching

Komfort oraz łatwość nawiązywania relacji pomiędzy Wystawcami i Odwiedzającymi  targi rehabilitacyjne 2021 Warszawa umożliwia dedykowana aplikacja mobilna*.

 

Zarejestruj się i pobierz aplikację, aby w prosty i szybki sposób nawiązać relację z pozostałymi Uczestnikami targów rehabilitacyjnych.


Pobierz aplikację!


Pobierz na IOS
Pobierz na ANDROID

 

*aplikacja będzie dostępna tydzień przed datą rozpoczęcia wydarzenia

MODEROWANY NETWORKING BIZNESOWY

Wyobraź sobie sytuację, w której po odebraniu identyfikatora uprawniającego do wstępu na teren targów oraz torby powitalnej, podchodzi do Ciebie Specjalista z zakresu networkingu, który po wysłuchaniu Twoich oczekiwań dotyczących wydarzenia, po chwili przedstawia Cię osobie, której szukasz. Niemożliwe? A no, możliwe!

 

Na targach rehabilitacyjnych  REHA TRADE SHOW 2021 pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz.

Chcesz dotrzeć do producenta lub dystrybutora? A może szukasz konkretnego produktu lub interesuje Cię przedstawiciel wybranego sektora rehabilitacji? Pomożemy Ci nawiązać pierwszy kontakt i usprawnimy cały proces, dzięki któremu zaoszczędzisz swój cenny czas i szybko znajdziesz to, czego szukasz!

 

Podczas naszych wydarzeń korzystamy z usług profesjonalistów oraz ze sprawdzonych, najlepszych rozwiązań. Nasi networkerzy są niekwestionowanymi ekspertami w swojej dziedzinie. Witają Gości i łączą ich w taki sposób, aby Uczestnicy mieli możliwość wymiany doświadczeń i spostrzeżeń już od pierwszych chwil rozpoczęcia wydarzenia. W taktowny i nienachalny sposób pomagają nawiązywać rozmowy. Nie musisz, więc martwić się i czekać, aż ktoś zainteresuje się Twoją osobą lub produktem. Nawiązywanie relacji nigdy nie było łatwiejsze!

Newsletter

Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z targami

-