Program
Reha Trade Show
Do targów pozostało:
58
Dni
19
Godzin
43
Minut
44
Sekund
Konferencja REHA MANAGEMENT

Targi rehabilitacyjne REHA TRADE SHOW to idealna okazja do pogłębienia swojej wiedzy w zakresie rehabilitacji, a także tej związanej z praktycznym prowadzeniem biznesu. REHA MANAGEMENT to wykłady prowadzone przez ekspertów. Poruszą oni tematy dotyczące:

  • skutecznej  i  efektywnej sprzedaży swoich usług,
  • budowania wizerunku marki,
  • pozyskiwania i utrzymywania klientów oraz wartościowych relacji biznesowych,
  • zarządzania marką

 

REHA MANAGEMENT to wydarzenie skierowane do każdego uczestnika targów REHA TRADE SHOW, zarówno dla  kadry zarządzającej jak również dla przyszłych fizjoterapeutów.

Elżbieta Sawczuk
Jak sprzedawać swoje usługi i produkty drożej niż konkurencja i nadal mieć dużo klientów?
Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak to jest, że konkurencja ma droższe usługi i produkty, a nadal sprzedaje więcej? A może myślałeś nad tym, żeby podwyższyć swoje ceny, ale boisz się utraty swoich klientów?
Podczas tej prelekcji dowiesz się: • Kiedy klienci zwracają uwagę na cenę?
• Co sprawia, że cena przestaje mieć znaczenie?
• Jak budować zaufanie u klienta, tak, żeby zdecydował się na zakupy u Ciebie?
To wystąpienie da Ci mnóstwo inspiracji do pracy nad swoją marką.
Krzysztof Pakulec
Zarządzanie gabinetem fizjoterapeutycznym przez liczby
Jeśli chcesz nauczyć się zarządzania gabinetem fizjoterapeutycznym w oparciu o budżet i kluczowe wskaźniki efektywności, to ta prelekcja jest właśnie dla Ciebie. Dowiesz się, jak zaplanować koszty i przychody, w jaki sposób prowadzić raporty sprzedażowe. Jednym zdaniem uporządkujesz finanse Twojego gabinetu. Poznasz również 10 kluczowych wskaźników efektywności, dzięki którym będziesz podejmować dużo lepsze decyzje.
Karolina i Michał Dachowscy
Jak radzić sobie z klientem, który nie szanuje mojego czasu i odwołuje na ostatnią chwilę
Myślisz, że to problem początkującego i z biegiem czasu "samo się załatwi" BŁĄD! Będzie jeszcze gorzej! "Wilk syty i owca cała" - to możliwe pokażemy Ci sposoby, aby żadna ze stron nie była stratna.
Karolina i Michał Dachowscy
Jak pozyskać nowego klienta - nie tylko w sieci?
nie musisz mieć instagramam!
nie musisz mieć FACEBOOKA!
nie musisz mieć YOTUBE!
nie musisz mieć podcastu!
nie musisz mieć BLOGA!
A co muszę mieć żeby mieć nowych klientów?
Agnieszka Polska-Kamieńska
Innowacyjne sposoby rozwoju biznesu dla branży rehabilitacyjnej
Żyjemy w czasach wręcz hiper konkurencyjności. Przyciągnięcie i utrzymanie klientów staje się coraz trudniejsze. Trend ten będzie się pogłębiał. Klienci oczekują większej skuteczności terapii, elastyczności i jeszcze bardziej zindywidualizowanego podejścia. Rośnie też grupa klientów, którzy potrafią odwdzięczyć się swoim portfelem i lojalnością za wysoką jakość.
• Co w takim razie można zrobić, żeby odróżnić się od konkurencji?
• Jak usprawnić swój biznes i podnieść wartość swoich usług w zakresie rehabilitacji i fizykoterapii?
• Jak i gdzie szukać nowych możliwości i innowacji?
Odpowiedziami na powyższe pytania, a także podpowiedziami co do konkretnych rozwiązań podzielę się na spotkaniu. Wszystko w oparciu o moje 25-letnie doświadczenia w pracy doradczej dla biznesu z wielu branż - w tym z branży zdrowotnej. 
Warsztaty REHA PRACTISE

Uczestnictwo w targach rehabilitacyjnych REHA TRADE SHOW to wyjątkowa możliwość udziału w prelekcjach i warsztatach REHA PRACTISE. Są to warsztaty angażujące uczestników w sposób praktyczny do poszerzania swojej wiedzy. Podział prelekcji na poszczególne dziedziny ma na celu zagwarantowanie uczestnikowi dostarczenia skondensowanej i konkretnej dawki informacji w przystępnej formie.

Prelekcje i warsztaty REHA PRACTISE na targach rehabilitacji REHA TRADE SHOW przeznaczone są dla właścicieli i kadry zarządzającej klinikami, gabinetami rehabilitacji, ośrodkami rehabilitacji terapii manualnej, szpitalami, ośrodkami zdrowia i lecznictwa uzdrowiskowego, a także dla przyszłych fizjoterapeutów i rehabilitantów.

 

 

*Informacje o kolejnych warsztatach pojawią się już wkrótce!

 

Jerzy Bartodziej - MEDEN INMED
Holistyczne podejście do terapii pacjenta neurologicznego przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii zrobotyzowanych – neurorehabilitacja
1. Reedukacja chodu
2. Robotyka
3. Lokomat
4. Terapia holistyczna
Grzegorz Lubaś - Eres Medical
„Terapia IHHT - terapia mitochondrialna jako nowatorskie narzędzie rehabilitacji - zastosowanie, wskazania i sposób prowadzenia zabiegu.
1. Mitochondria jako centra energetyczne organizmu.
2. IHHT – trening komórkowy.
3. Wskazania do terapii IHHT.
4. Terapia IHHT jako metoda wspomagająca leczenie boreliozy.
5. Wykorzystanie IHHT w medycynie sportowej.
6. Medycyna mitochondrialna w terapii pacjentów geriatrycznych.
dr Jan Pokrywka - HBOT
Czym jest normobaria a czym hiperbaria.
Wskazania i przeciwskazania w zastosowaniu normobarii. Wskazania i przeciwskazania w hiperbarii. Zastosowanie komor normobarycznych jednoosobowych oraz wieloosobowych w procesie rehabilitacji pochorobowej.
Dominik Sieroń - Polskie Towarzystwo Fizjoterapii
Radiologia w czasach Covid-19 i mobilna ultrasonigrafia
Przebieg SARS-CoV-2 (COVID-19) jest wciąż analizowany. Większość powikłań infekcji dotyczy układu oddechowego jednak nie wszystkie. U wielu pacjentów zaobserwowano również niekorzystne skutki infekcji wirusowej na tkankę kostną i stawową. W prezentacji zostaną przedstawione obserwacje własne oraz dostępne doniesienia literaturowe, które wykazały korelację zmian kostnych o charakterze zawałów i martwicy kości u pacjentów po zarażeniu wirusem COVID-19 w obrazowaniu MR.
Grażyna Kuźmicka - Polskie Towarzystwo Fizjoterapii
Znaczenie fizjoterapii w wybranych chorobach naczyniowych mózgu leczonych operacyjnie
Tętniaki tętnic wewnątrzczaszkowych to najczęstszy rodzaj wad naczyniowych mózgu. Według różnych opracowań szacuje się, że występują u 0,2-7,9% populacji. Większość z nich, 88% ujawnia się krwawieniem podpajęczynówkowym, 8% daje objawy guza, a 4% wykrywa się przypadkowo. Obecnie istnieją dwie metody leczenia tętniaków naczyń mózgowych: operacyjne założenie klipsa (operacja z otwarciem czaszki) lub embolizacja (bez otwarcia czaszki). Jest wiele czynników, które decydują o rokowaniu pacjenta, wśród który bardzo ważną rolę spełnia fizjoterapia.
Piotr Sierpowski - Bemer Polska
Stymulacja mikrokrążenia krwi w nowoczesnej fizjoterapii i rehabilitacji
Podczas prelekcji przedstawione zostaną najnowsze odkrycia Niemieckich i Światowych kardiologów, pozwalające zrozumieć mechanizmy kształtujące przepływ krwi w obszarze mikrokrążenia. Będą mogli Państwo poznać wyniki rocznej obserwacji klinicznej ze Szpitala Grochowskiego w Warszawie z zastosowania nowoczesnej, niemieckiej aparatury do stymulacji mikrokrążenia w rehabilitacji po udarowej i po covidowej. Przedstawione zostaną casse studies z Europejskich ośrodków badawczych z którymi współpracujemy, a które to prezentują niezwykle skuteczną formę terapii w wielu trudnych przypadkach klinicznych.
Bartłomiej Lubiatowski - RSQ Technologies
Nowy wspaniały świat fizjoterapii
Oprogramowanie dla fizjoterapeutów w drodze do pełnej kompleksowości, by ułatwić codzienną pracę. Jak program do prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej może być jednocześnie umawiarką online dla pacjentów zintegrowaną z bezprzewodowym urządzeniem do prowadzenia dokładnych pomiarów zakresu ruchu.
MODEROWANY NETWORKING BIZNESOWY

Wyobraź sobie sytuację, w której po odebraniu identyfikatora uprawniającego do wstępu na teren targów oraz torby powitalnej, podchodzi do Ciebie Specjalista z zakresu networkingu, który po wysłuchaniu Twoich oczekiwań dotyczących wydarzenia, po chwili przedstawia Cię osobie, której szukasz. Niemożliwe? A no, możliwe!

 

Na targach rehabilitacyjnych  REHA TRADE SHOW 2021 pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz.

Chcesz dotrzeć do producenta lub dystrybutora? A może szukasz konkretnego produktu lub interesuje Cię przedstawiciel wybranego sektora rehabilitacji? Pomożemy Ci nawiązać pierwszy kontakt i usprawnimy cały proces, dzięki któremu zaoszczędzisz swój cenny czas i szybko znajdziesz to, czego szukasz!

 

Podczas naszych wydarzeń korzystamy z usług profesjonalistów oraz ze sprawdzonych, najlepszych rozwiązań. Nasi networkerzy są niekwestionowanymi ekspertami w swojej dziedzinie. Witają Gości i łączą ich w taki sposób, aby Uczestnicy mieli możliwość wymiany doświadczeń i spostrzeżeń już od pierwszych chwil rozpoczęcia wydarzenia. W taktowny i nienachalny sposób pomagają nawiązywać rozmowy. Nie musisz, więc martwić się i czekać, aż ktoś zainteresuje się Twoją osobą lub produktem. Nawiązywanie relacji nigdy nie było łatwiejsze!

Newsletter

Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z targami