Program
Reha Trade Show
Do targów pozostało:
58
Dni
19
Godzin
43
Minut
44
Sekund
REHA MANAGEMENT

Targi rehabilitacyjne REHA TRADE SHOW 2020 to idealna okazja do pogłębienia swojej wiedzy w zakresie rehabilitacji, a także tej związanej z praktycznym prowadzeniem biznesu. REHA MANAGEMENT to wykłady prowadzone przez znamienitych liderów z branży, podczas których zostaną poruszone tematy dotyczące:

  • skutecznej  i  efektywnej sprzedaży swoich usług,
  • budowania wizerunku marki,
  • pozyskiwania i utrzymywania klientów oraz wartościowych relacji biznesowych,
  • zarządzania marką

 

REHA MANAGEMENT to wydarzenie skierowane do każdego uczestnika targów REHA TRADE SHOW 2020, zarówno dla  kadry zarządzającej jak również dla przyszłych fizjoterapeutów.

 

 

10.00-10.55
Sprzedaż i obsługa klienta-planowanie przychodów i kosztów w gabinetach fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych CZ. I
Krzysztof Pakulec
Podczas naszego spotkania wyposażę Cię w stworzone przeze mnie narzędzie oraz wskażę jak z nich korzystać. Co to będą za narzędzia? Skuteczny proces sprzedaży, rozmowa telefoniczna wychodząca i przychodząca, skuteczną rozmowa sprzedażowa oraz badanie poziomu zadowolenia. Jak widzisz otrzymasz ode mnie zbiór wiedzy oraz narzędzi, które spowodują, że będzie o krok przed konkurencją w aspekcie związanym ze sprzedażą i obsługą klienta, a Twoje przychody z całą pewnością poszybują w górę. Najlepsze sposoby budowania lojalności klienta a także niezbędne narzędzia: Badanie Poziomu Zadowolenia, Badanie Przyczyny Spadku Aktywności, Badanie Przyczyny Rezygnacji
10.55-11.05
PRZERWA
11.05-12.00
Sprzedaż i obsługa klienta-planowanie przychodów i kosztów w gabinetach fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych CZ. II
Krzysztof Pakulec
Podczas naszego spotkania wyposażę Cię w stworzone przeze mnie narzędzie oraz wskażę jak z nich korzystać. Co to będą za narzędzia? Skuteczny proces sprzedaży, rozmowa telefoniczna wychodząca i przychodząca, skuteczną rozmowa sprzedażowa oraz badanie poziomu zadowolenia. Jak widzisz otrzymasz ode mnie zbiór wiedzy oraz narzędzi, które spowodują, że będzie o krok przed konkurencją w aspekcie związanym ze sprzedażą i obsługą klienta, a Twoje przychody z całą pewnością poszybują w górę. Najlepsze sposoby budowania lojalności klienta a także niezbędne narzędzia: Badanie Poziomu Zadowolenia, Badanie Przyczyny Spadku Aktywności, Badanie Przyczyny Rezygnacji
12.00-12.30
Jak samodzielnie zbudować proces pozyskiwania pacjenta w social media
Mateusz Wyciślik
Twórca m.in. marki Zdrowy Marketing, od 7 lat pracuje z gabinetami i specjalistami z zakresu medycyny nad skutecznymi strategiami pozyskiwania pacjentów on-line na rynku polskim czy USA. Autor kompleksowego programu szkoleniowego on-line Akademia Social Media Zdrowego Marketingu. 1. Jak targetować przekazy reklamowe w social media 2. Jak budować etyczny i zgodny z prawem lejek sprzedaży 3. Jak wykorzystać remarketing na Facebooku i Instagramie do rozwoju swojej praktyki 4. Co i jak mierzyć w działaniach biznesowych w social media
12.30-13.00
Case study: Jak pozyskać dotacje dla działalności fizjoterapeutycznej
Mgr inż. Joanna Makuch
Dotacje unijne, dokumenty, zaświadczenia – większość z nas na samą myśl o nich dostaje gęsiej skórki, nie mówiąc już o próbie podjęcia się wypełnienia jakiegokolwiek wniosku. Nie możemy jednak zapomnieć, że fundusze, które możemy uzyskać dzięki tej całej procedurze są w stanie zapewnić profesjonalny start działalności fizjoterapeutycznej lub pomóc w jej rozwinięciu i prawidłowemu funkcjonowaniu, na przykład poprzez zakup potrzebnego sprzętu. Całe szczęście dotacjami unijnymi zajmują się osoby, które są już w tej dziedzinie specjalistami. Joanna Makuch, Specjalistka ds. projektów badawczo-rozwojowych na przykładzie firmy Technomex przeprowadzi nas przez ten skomplikowany proces w sposób prosty i całkowicie przyjemny, dzięki czemu każdy fizjoterapeuta marzący o rozwoju działalności będzie w stanie podjąć się próby pozyskania dotacji na swoje cele i inwestycje.
13.00-14:00
PRZERWA
14.00-14:30
Pacjent on-line: ile kosztuje pozyskanie pacjenta, jak to skutecznie analizować, mierzyć i skalować
Mateusz Wyciślik
Twórca m.in. marki Zdrowy Marketing, od 7 lat pracuje z gabinetami i specjalistami z zakresu medycyny nad skutecznymi strategiami pozyskiwania pacjentów on-line na rynku polskim czy USA. Autor kompleksowego programu szkoleniowego on-line Akademia Social Media Zdrowego Marketingu. 1. Jak pozyskiwać pacjentów kanałami on-line 2. Jak skutecznie analizować proces pozyskiwania pacjenta 3. Jak efektywnie mierzyć, ustalać i optymalizować budżet
14.30-15.15
Marka to TY! Czyli słów kilka o mocy personal brandingu na LinkedInie
Dagmara Pakulska
Podczas mojej prezentacji przedstawię najważniejsze elementy, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę, jeśli chce się zbudować silną markę osobistą na LinkedInie. Nie zabraknie praktycznych case studies i wskazówek, które będzie można szybko wcielić w życie oraz cieszyć się pozytywnymi efektami swoich działań.
15.15-15:35
Aplikacja z myślą o fizjoterapeutach
Bartłomiej Lubiatowski
Prelekcja o aplikacji RSQ Physio stworzonej przez RSQ Technologies z myślą oraz w ścisłej współpracy z fizjoterapeutami. RSQ Physio kompleksowo, i w zgodzie z prawem medycznym, wspiera praktykę fizjoterapeutów. Aplikacja pomaga sporządzić poprawną dokumentację medyczną i zapewnia ochronę danych na najwyższym poziomie. Podczas prelekcji zaprezentujemy możliwości aplikacji w formie LIVE DEMO. Każdy z uczestników prelekcji, wyposażony w telefon i internet, będzie mógł razem z nami "przeklikać" się przez aplikację.
15.40-16:00
Jak zwiększyć przychód w gabinecie o 30% wykorzystując synergię działania TECHNOLOGIA-CZŁOWIEK
Piotr Sierpowski
Podczas panelu, zostanie opowiedziane jak wykorzystując zdobytą wiedzę i praktyczne doświadczenie w pracy z ciałem można, współpracując z medyczną technologią zwiększyć przychód z każdej godziny Waszej pracy o 30%. Dam Wam 3 proste biznes plany i przekażę realne doświadczenia z ostatnich 5 lat, byś Mogła/Mógł to zrealizować niezależnie od Województwa, w którym pracujesz.
Warsztaty REHA PRACTISE

Uczestnictwo w targach rehabilitacyjnych REHA TRADE SHOW 2020 to wyjątkowa możliwość udziału w prelekcjach i warsztatach REHA PRACTISE. Są to warsztaty angażujące uczestników w sposób praktyczny do poszerzania swojej wiedzy z zakresu m.in. Kinetic Control. Podział prelekcji na poszczególne dziedziny ma na celu zagwarantowanie Uczestnikowi dostarczenia skondensowanej i konkretnej dawki wiedzy w przystępnej formie.

Prelekcje i warsztaty REHA PRACTISE na targach rehabilitacji REHA TRADE SHOW 2020 przeznaczone są dla właścicieli i kadry zarządzającej klinikami, gabinetami rehabilitacji, ośrodkami rehabilitacji terapii manualnej, szpitalami, ośrodkami zdrowia i lecznictwa uzdrowiskowego, a także dla przyszłych fizjoterapeutów i rehabilitantów.

 

 

*Informacje o kolejnych warsztatach pojawią się już wkrótce!

 

11.00-12.30
Warsztaty Kinetic Control – Diagnostyka, ocena i terapia funkcjonalna
Fizjo-Sport Centrum fizjoterapii Kinetic Control
Specjaliści FIZJO-SPORT to wysoko wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów i naukowców, którzy spełniają się dzieląc się wiedzą i doświadczeniem z zakresu zagadnień motoryki, ergonomii ruchu. Udostępniają szereg narzędzi do diagnostyki, oceny i terapii funkcjonalnej innym fizjoterapeutom i lekarzom. Wciąż poszukują, rozwijają i doskonalą swój warsztat. Ich publikacje można znaleźć w czasopismach branżowych jak również w czasopismach naukowych. Zapisy na warsztat będą prowadzone przez naszą stronę internetową. Liczba miejsc ograniczona!
13.00-14.30
Deadlift your back pain away – trening siłowy w terapii bólu pleców
Or Hever & Kamil Góra
Na warsztatach poruszona zostanie tematyka bólu pleców, modelu biopsychospołecznego i wykorzystania treningu siłowego u pacjentów z bólami pleców. Dowiesz się w jaki sposób można przeprowadzić wywiad i badanie, które pozwoli nam określić czy dana osoba skorzysta z ćwiczeń siłowych i podnoszenia ciężarów.
Konferencja naukowa REHA FUTURE

Podczas targów rehabilitacji REHA TRADE SHOW 2020 masz możliwość udziału w konferencji naukowej REHA FUTURE*, będącej skarbnicą wiedzy dedykowanej branży medycznej. Jej zakres tematyczny obejmuje zagadnienia z obszaru praktycznej fizjoterapii i rehabilitacji, a także jest wyjątkową okazją do otwartych rozważań dotyczących branży medycznej pomiędzy Uczestnikami. Konferencja dedykowana jest kadrze medycznej i specjalistom ze służby zdrowia, m.in. lekarzom, fizjoterapeutom, fizykoterapeutom, osteopatom, ergoterapeutom, masażystom, trenerom personalnym i dietetykom, ale także właścicielom i kadrze zarządzającej klinikami, gabinetami rehabilitacji, ośrodkami rehabilitacji terapii manulanej, szpitalami, ośrodkami zdrowia i lecznictwa uzdrowiskowego.

 

10.00-10.25
Epidemiologia i najczęstsze powody występowania niepełnosprawności u osób starszych
Dr hab. n. med. Witold Rongies
Przewodniczący panelu naukowego REHA FUTURE, Kierownik Zakładu Rehabilitacji CSK, UCK, WUM.
10.25-10.50
Fizjoprofilatyka u osób starszych ze schorzeniami układu krążenia
dr hab. n.k.f ,prof. AWF Edyta Smolis – Bąk
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Doktor habilitowany nauk kultury fizycznej w zakresie rehabilitacji ruchowej, specjalista II stopnia rehabilitacji ruchowej. Jest pracownikiem Instytutu Kardiologii w Warszawie od 25 lat. Profesor Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyła kursy: Spirometria w praktyce, Terapii Master, EKG, KinesioTaping (Basic), Czytanie i analiza zdjęć RTG, Fizjoterapia w geriatrii, Mechanical Circulatory Support Systems Workshop. Instruktor Nordic Walking. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
10.50-11.15
Alternatywne formy komunikacji terapeutycznej z osobami starszymi
Dr n. med. Monika Lewandowska
dr n. med. fizjoterapeutka, arteterapeutka, pedagog i neurodydaktyk. Adiunkt w Zakładzie Rehabilitacji Wydziału Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prodziekan kierunku Fizjoterapia na Wydziale Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbyte szkolenia i kursy z zakresu szeroko rozumianej fizjoterapii, odnowy biologicznej, psychologii, dydaktyki medycznej i neurodydaktyki. Autorka i współautorka artykułów i rozdziałów w czasopismach naukowych i publikacjach zwartych z zakresu holistycznej rehabilitacji. Obszarem zainteresowania jest szeroko rozumiana rehabilitacja psycho-fizyczna i społeczno-zawodowa drugiego człowieka oraz neurodydaktyka i psychologia zdrowia i choroby.
11.15-11.40
Rola rekreacji ruchowej w profilaktyce pierwotnej i wtórnej chorób niezakaźnych osób starszych
prof. nadzw. dr hab. nauk o kulturze fizycznej Ewa Kozdroń
Ewa Kozdroń prof. nadzw. dr hab. nauk o kulturze fizycznej. Od 1975 roku pracownik naukowo-dydaktyczny Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Autorka modelowego interwencyjno-edukacyjnego Programu Rekreacji Ruchowej Osób Starszych (PRROS) realizowanego na terenie całego kraju oraz innych programów stanowiących podstawę zdrowego starzenia się. Szkoleniowiec kadr kultury fizycznej. Współzałożycielka i Prezes Europejskiego Stowarzyszenia Promocji Rekreacji Ruchowej 50+; Uniwersytetu Trzeciego Wieku AWF Warszawa oraz Stowarzyszenia Aktywności Sportowej „Bakcyl-Sport”. Ekspert Warszawskiej Rady Seniorów oraz innych komisji ministerialnych. Autorka wielu prac naukowych związanych tematycznie z teorią i metodyką rekreacji ruchowej, szczególnie odnoszących się do procesu pomyślnego starzenia.
11.40-12.05
Znaczenie diagnostyki funkcjonalnej w geriatrii
Dr hab. Grażyna Stefania Brzuszkiewicz-Kuźmicka
Specjalista w dziedzinie fizjoterapii. Adiunkt w Wydziale Rehabilitacji; Katedra Fizjoterapii Klinicznej w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Koordynator Zespołu Fizjoterapeutów w Klinice Neurochirurgii i Urazów Układu Nerwowego CMKP w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Prezes Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.
12.05-13.05
OCENA TYPU RTS (RETURN TO SPORT)
dr Łukasz Oleksy
Prowadzi badania naukowe oraz kształci fizjoterapeutów i trenerów w dziedzinie rehabilitacji i sportu z zakresu wykorzystania obiektywnych metod diagnostyki narządu ruchu. Wiedzę z zakresu nowoczesnego treningu funkcjonalnego i motorycznego zdobywał na wielu kursach i stażach, w tym zagranicznych np. w Australii. W kwietniu 2019 roku przedstawił swoją pracę na temat oceny powrotu do sportu u piłkarzy po rekonstrukcji ACL podczas konferencji XXVIII Isokinetic Medical Group Conference "Football Medicine" na Wembley, w Londynie.
13.05-13.35
PRZERWA
13.35-14.00
Urazy czaszkowo-mózgowe w sporcie
Dr hab. Grażyna Stefania Brzuszkiewicz-Kuźmicka
Specjalista w dziedzinie fizjoterapii. Adiunkt w Wydziale Rehabilitacji; Katedra Fizjoterapii Klinicznej w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Koordynator Zespołu Fizjoterapeutów w Klinice Neurochirurgii i Urazów Układu Nerwowego CMKP w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Prezes Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.
14.00-14.45
Profilaktyka urazów przeciążeniowych u osób uprawiających amatorską aktywność sportową
Damian Baran
Prelekcja będzie dotyczyła prewencji urazów przeciążeniowych układu ruchu u osób zaczynających swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Ma na celu zwrócenie szczególnej uwagi fizjoterapeutów na potrzebę edukacji pacjentów w dziedzinie podstawowych zasad funkcjonowania ciała. W dobie popularyzacji wszelkiej amatorskiej aktywności sportowej, mamy do czynienia z przerażającą ilością urazów o charakterze przeciążeniowym u swoich pacjentów. Wykład obejmowałby teorię powstawania urazów przeciążeniowych oraz sposoby minimalizacji tego typu incydentów poprzez odpowiednią edukację.
14.45-15.15
Fizjoprofilaktyka udarów
mgr Joanna Tokarska
Sekcja neurologii Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska, Członkini Zespołu Tematycznego ds Międzynarodowych przy KIF Prowadząca fanpage „Fizjopozytywni”. Udary to pierwsza przyczyna niepełnosprawności oraz trzecia przyczyna zgonów osób po 40. roku życia. Tymczasem za większość ryzyka wystąpienia tej choroby odpowiadają czynniki, na które można wpływać, również poprzez działania fizjoprofilaktyczne. Wystarczająca ilość aktywności fizycznej może zmniejszyć ryzyko pierwszego udaru mózgu, ryzyko nawrotu udaru mózgu oraz ryzyko innych chorób naczyniowych. Obecny stan wiedzy oraz aktualne rekomendacje wskazują na istotne znaczenie działań niefarmakologicznych podejmowanych w ramach profilaktyki pierwotnej udaru mózgu. Prewencja niefarmakologiczna to przede wszystkim odpowiednio ukierunkowana i regularna aktywność fizyczna człowieka. Brak aktywności ruchowej i siedzący tryb życia przyczyniają się do blisko trzykrotnego wzrostu ryzyka wystąpienia udaru mózgu.
15.15-15.45
Pneumatyczna terapia pulsacyjna (PPT) w rehabilitacji sportowej
Izabela Magda Rosłoniec
W prezentacji zostanie omówiona pneumatyczna terapia pulsacyjna (PPT/M) z wykorzystaniem urządzenia Pneumatron w kontekście: - czym jest terapia PPT/M w rehabilitacji i fizjoterapii, - omówienie zasady działania opartej na przesuwnym masażu ssącym z rytmicznie pulsującymi falami podciśnieniowymi, - jakie urazy i schorzenia leczy terapia PPT/M, - na jakich obszarach jest stosowana, - kto stosuje terapię PPT/M, - doniesienia naukowe na przykładzie leczenia przewlekłego bólu karku, - zalety terapii PPT/M
15.45-16.15
Medycyna Osteopatyczna - wysoka skuteczność terapeutyczna poprzez holistyczną diagnostykę funkcjonalną
dr n. med. Michał Dwornik D.O., prof. nadzw. MUM
1. Medycyna osteopatyczna to specjalizacja lekarska i medyczna rozwijająca się od ponad 120 lat. 2. Skuteczność terapeutyczna wynika z bardzo dokładnej diagnostyki funkcjonalnej wszystkich układów, narządów i tkanek mających wpływ na problemy medyczne zgłaszane przez pacjentów. 3. Metody diagnostyczne wykorzystywane w medycynie osteopatycznej. 4. Metody terapeutyczne stosowane w terapii. 5. Rozwój medycyny osteopatycznej poprzez badania naukowe i szkolnictwo wyższe.
Business matching

Komfort oraz łatwość nawiązywania relacji pomiędzy Wystawcami i Odwiedzającymi  targi rehabilitacyjne 2020 Warszawa umożliwia dedykowana aplikacja mobilna*.

 

Zarejestruj się i pobierz aplikację, aby w prosty i szybki sposób nawiązać relację z pozostałymi Uczestnikami targów rehabilitacyjnych.


Pobierz aplikację!


Pobierz na IOS
Pobierz na ANDROID

 

*aplikacja będzie dostępna tydzień przed datą rozpoczęcia wydarzenia

MODEROWANY NETWORKING BIZNESOWY

Wyobraź sobie sytuację, w której po odebraniu identyfikatora uprawniającego do wstępu na teren targów oraz torby powitalnej, podchodzi do Ciebie Specjalista z zakresu networkingu, który po wysłuchaniu Twoich oczekiwań dotyczących wydarzenia, po chwili przedstawia Cię osobie, której szukasz. Niemożliwe? A no, możliwe!

 

Na targach rehabilitacyjnych  REHA TRADE SHOW 2020 pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz.

Chcesz dotrzeć do producenta lub dystrybutora? A może szukasz konkretnego produktu lub interesuje Cię przedstawiciel wybranego sektora rehabilitacji? Pomożemy Ci nawiązać pierwszy kontakt i usprawnimy cały proces, dzięki któremu zaoszczędzisz swój cenny czas i szybko znajdziesz to, czego szukasz!

 

Podczas naszych wydarzeń korzystamy z usług profesjonalistów oraz ze sprawdzonych, najlepszych rozwiązań. Nasi networkerzy są niekwestionowanymi ekspertami w swojej dziedzinie. Witają Gości i łączą ich w taki sposób, aby Uczestnicy mieli możliwość wymiany doświadczeń i spostrzeżeń już od pierwszych chwil rozpoczęcia wydarzenia. W taktowny i nienachalny sposób pomagają nawiązywać rozmowy. Nie musisz, więc martwić się i czekać, aż ktoś zainteresuje się Twoją osobą lub produktem. Nawiązywanie relacji nigdy nie było łatwiejsze!

Newsletter

Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z targami

-