Dołącz do wydarzenia. Bilety online w niższej cenie >> Kup bilet
Program
Reha Trade Show
Do targów pozostało:
58
Dni
19
Godzin
43
Minut
44
Sekund
Konferencja REHA MANAGEMENT

Targi rehabilitacyjne REHA TRADE SHOW 2021 to idealna okazja do pogłębienia swojej wiedzy w zakresie rehabilitacji, a także tej związanej z praktycznym prowadzeniem biznesu. REHA MANAGEMENT to wykłady prowadzone przez ekspertów. Poruszą oni tematy dotyczące:

  • skutecznej  i  efektywnej sprzedaży swoich usług,
  • budowania wizerunku marki,
  • pozyskiwania i utrzymywania klientów oraz wartościowych relacji biznesowych,
  • zarządzania marką

 

REHA MANAGEMENT to wydarzenie skierowane do każdego uczestnika targów REHA TRADE SHOW 2021, zarówno dla  kadry zarządzającej jak również dla przyszłych fizjoterapeutów.

10:00-10:30
Krzysztof Pakulec
Zarządzanie gabinetem fizjoterapeutycznym przez liczby
Jeśli chcesz nauczyć się zarządzania gabinetem fizjoterapeutycznym w oparciu o budżet i kluczowe wskaźniki efektywności, to ta prelekcja jest właśnie dla Ciebie. Dowiesz się, jak zaplanować koszty i przychody, w jaki sposób prowadzić raporty sprzedażowe. Jednym zdaniem uporządkujesz finanse Twojego gabinetu. Poznasz również 10 kluczowych wskaźników efektywności, dzięki którym będziesz podejmować dużo lepsze decyzje.
10:30-11:00
Krzysztof Pakulec
Skuteczny proces sprzedaży w gabinecie fizjoterapeutycznym
Jeśli słowo „proces” budzi w Tobie niepokój. Kojarzy Ci się z czymś skomplikowanym i trudnym. Jeśli na samą myśl o jego budowie, a później jego kontrolowaniu zalewają Cię zimne poty, to ta prelekcja jest dla Ciebie. Udowodnię Ci, że Twoje obawy są nieuzasadnione. Dowiesz się, jak zaprojektować proces sprzedaży w gabinecie fizjoterapeutycznym, który działa. 
11:00-11:30
Bartłomiej Lubiatowski - RSQ oraz fizjoterapeuta Rehasport Jakub Kaszyński
Sztuczna inteligencja i sensory ruchu w Twoim gabinecie? Przyszłość nadeszła. Tak, to już.
Aplikacja RSQ Physio kompleksowo i w zgodzie z obowiązującym prawem medycznym wspiera codzienną praktykę fizjoterapeutów. Zapewnia najwyższe standardy ochrony danych osobowych i skraca czas wizyty pacjenta. Na jej przykładzie, na żywo wraz z uczestnikami konferencji, zaprezentujemy jak prawidłowo prowadzić dokumentację medyczną, aby mieć jak najwięcej czasu dla swoich pacjentów, a jak najmniej poświęcać go na "papierkową" pracę.
11:40-12:10
Mateusz Wyciślik
Jak zbudować skuteczną ofertę i stronę sprzedażową w gabinecie fizjoterapii
Większość Twoich potencjalnych pacjentów w sieci nie jest gotowa na zakup. To fakt. Nie mają także pojęcia, jakiej akcji oczekujesz na swojej stronie WWW. Podczas tego wykładu dowiesz się jak skonstruować właściwą ofertę dla działań on-line i przez swoją stronę poprowadzić pacjenta od zainteresowania do zakupu.
12:10-12:40
Karolina i Michał Dachowscy
Na fizjoterapii da się zarobić!
Od 10 lat prowadzimy biznes fizjoterapeutyczny Od 8 m2 do 500m2. Od 1 osoby do 29 osób. Pamiętaj, że z poziomu teorii praktyka i teoria to samo, ale... ... z poziomu praktyki - praktyka i teoria to dwie różne rzeczy. Posłuchaj nas i dowiedz się, co u nas zadziałało.
13:30-14:00
Mateusz Wyciślik
Jak zbudować proces pozyskiwania pacjenta on-line krok po kroku
Jak wybrać odpowiednie kanały pozyskiwania pacjenta w internecie? Jak zainteresować odbiorcę naszą ofertą? I jak złożyć całość w spójny i przewidywalny proces sprzedażowy?
14:00-14:30
Krzysztof Cygoń - Technomex
Case study: Jak pozyskać dotacje dla działalności fizjoterapeutycznej
Dotacje unijne, dokumenty, zaświadczenia – większość z nas na samą myśl o nich dostaje gęsiej skórki, nie mówiąc już o próbie podjęcia się wypełnienia jakiegokolwiek wniosku. Nie możemy jednak zapomnieć, że fundusze, które możemy uzyskać dzięki tej całej procedurze są w stanie zapewnić profesjonalny start działalności fizjoterapeutycznej lub pomóc w jej rozwinięciu i prawidłowemu funkcjonowaniu, na przykład poprzez zakup potrzebnego sprzętu. Całe szczęście dotacjami unijnymi zajmują się osoby, które są już w tej dziedzinie specjalistami. Firma Technomex na własnym przykładzie przeprowadzi nas przez ten skomplikowany proces w sposób prosty i całkowicie przyjemny, dzięki czemu każdy fizjoterapeuta marzący o rozwoju działalności będzie w stanie podjąć się próby pozyskania dotacji na swoje cele i inwestycje.
15:00-15:30
Paweł Marek - Fizjo Trening
Pierwszy rok prowadzenia działalności
Jeśli chcesz otworzyć własny gabinet fizjoterapeutyczny, stać się samodzielnym terapeutą a nie wiesz jak się za to zabrać to zapraszam na moją prelekcję. Dowiesz się:  . Jak zacząć? Co jest istotne na początku prowadzenia gabinetu? Jakie kanały promocji wspomogą Cię w pierwszych miesiącach samodzielnej pracy. Jakie trudności mogą Cię spotkać i jak sobie z nimi poradzić.
Warsztaty REHA PRACTISE

Uczestnictwo w targach rehabilitacyjnych REHA TRADE SHOW 2021 to wyjątkowa możliwość udziału w prelekcjach i warsztatach REHA PRACTISE. Są to warsztaty angażujące uczestników w sposób praktyczny do poszerzania swojej wiedzy. Podział prelekcji na poszczególne dziedziny ma na celu zagwarantowanie uczestnikowi dostarczenia skondensowanej i konkretnej dawki informacji w przystępnej formie.

Prelekcje i warsztaty REHA PRACTISE na targach rehabilitacji REHA TRADE SHOW 2021 przeznaczone są dla właścicieli i kadry zarządzającej klinikami, gabinetami rehabilitacji, ośrodkami rehabilitacji terapii manualnej, szpitalami, ośrodkami zdrowia i lecznictwa uzdrowiskowego, a także dla przyszłych fizjoterapeutów i rehabilitantów.

 

 

*Informacje o kolejnych warsztatach pojawią się już wkrótce!

 

10.00-11.00
Jacek Czarnek
Dlaczego 80% pacjentów po udarze nie odzyskuje funkcji w kończynie górnej i jak to zmienić?
Co jest powodem tak niskiej skuteczności fizjoterapii kończyny górnej po udarze? Czy ręka spastyczna może być używana do funkcji chwytu? – orteza SaeboFlex. Dlaczego pacjenci z całej Polski przyjeżdżają do Habilis na konsultację? Oczekiwania pacjenta po udarze, a to co jest możliwe na fizjoterapii to często dwa różne światy. Poznaj sposób jak je połączyć dzięki współczesnej fizjoterapii i innowacyjnej funkcjonalnej ortotyce kończyny górnej. Poznaj nową przestrzeń do kreatywnej i efektywnej terapii po udarze mózgu.
11:00-12:30
Kamil Góra
Trening siłowy a bóle pleców
Bóle pleców dotykają prawie 90% społeczeństwa. Najskuteczniejszym sposobem na ból pleców jest aktywność fizyczna. Form tej aktywności jest nieskończenie wiele i każda jest dobra. Jednocześnie uważa się, że trening z ciężarami jest najgorszym, co można zrobić dla kręgosłupa. Czy na pewno? Jeśli robimy trening siłowy bez odpowiedniej wiedzy i planu - to jak najbardziej. Jednak jeśli wykonamy go odpowiednio i dopasujemy do osoby i schorzenia, korzyści i efekty są zdumiewające. W czasie warsztatu przedstawimy jak można wykorzystać trening siłowy i sprzęt na siłowni, żeby nie zaszkodzić, a wręcz pomóc swoim plecom.
13:30-14:10
Tomasz Chomiuk
Recepta na ruch
Ruch ma działanie lecznicze, dlatego powinien być zalecany i wykorzystywany w ściśle określony sposób. Podobnie jak w przypadku dawkowania leku, podczas "wypisywania recepty" na ruch należy uwzględnić: rodzaj aktywności fizycznej, intensywność wysiłku, czas trwania jednostki treningowej oraz częstość stosowania. Warsztat poświęcony będzie analizie różnych form ruchu, korzyściom jakie dają oraz ich zastosowaniu w różnych chorobach przewlekłych. Omówione zostaną zasady planowania i wykonywania treningu zapewniające bezpieczeństwo i skuteczne osiąganie celów profilaktyczno terapeutycznych.
14:10-14:25
dr hab. n. med. Armand Cholewka
Diagnostyka termowizyjna jako przyszłość w obrazowaniu medycznym i rehabilitacji?
Wykorzystanie termowizji jest powszechnie znane w budownictwie, w przemyśle stalowym. Wykorzystanie tej technologii w medycynie pomimo jej ponad 60-letniej światowej historii, w Polsce rozwija się od około 25 lat. Mimo to technologia ta jest jeszcze mało popularna, przez co mało kto zna potencjał drzemiący w wykorzystaniu jej w takich obszarach medycyny jak onkologia, stomatologia, dermatologia, kardiologia oraz rehabilitacji medycznej i sportowej.
14:25-14:40
dr n. med. Joanna Sikora
Spersonalizowane usługi hybrydowe w ujęciu prehabilitacji onkologicznej – zdalny algorytm terapeutyczny jako efekt współpracy Onkodietetyka Sp zoo, Passio Ecomed i OPL.
Terapie wspierające pacjentów onkologicznych w zakresie dietetyki i psychologii są istotnym elementem zwiększającym skuteczność leczenia. Odpowiednie przygotowanie pacjenta do terapii w ramach prehabilitacji onkologicznej zapewnia pomoc psychologiczną, która wspiera utrzymanie odporności oraz specjalistyczny plan żywieniowy, który przygotowuje organizm do wysiłku w trakcie interwencji medycznych. Dzięki zastosowaniu analizatorów ciała, które wykorzystują zdalny algorytm terapeutyczny, pacjenci mają możliwość otrzymania spersonalizowanej, profesjonalnej pomocy bez wychodzenia z domu.
15:00-15:30
dr n. med. Daniel Karaszewski
Fizjoterapia jutra. W domu i w gabinecie
Do gabinetów fizjoterapeutycznych coraz częściej zgłaszają się rodzice dzieci, u których zauważono nieprawidłowości w budowie ciała. Według różnych źródeł wady postawy dotykają od 50 do 90% dzieci. Leczenie wad postawy opiera się na fizjoterapii, ćwiczeniach zadanych do domu (instruktażu), prawidłowych nawykach ruchowych oraz codziennej aktywności fizycznej. Istotnym problemem jest utrzymanie motywacji do ćwiczeń, bo leczenie wad postawy to nierzadko proces długotrwały. Najnowsze rozwiązania technologiczne w postaci Phibox START! i Phibox@Home, po podłączeniu do telewizora pozwalają na wzbogacenie fizjoterapii wad kończyn dolnych o gry wideo sterowane ruchem dziecka. Dzięki temu terapia jest urozmaicona i zwiększa zaangażowanie pacjenta. Istotne jest to, iż urządzenia te monitorują i dodatkowo weryfikują poprawność wykonywania ćwiczeń dzięki algorytmom sztucznej inteligencji.
MODEROWANY NETWORKING BIZNESOWY

Wyobraź sobie sytuację, w której po odebraniu identyfikatora uprawniającego do wstępu na teren targów oraz torby powitalnej, podchodzi do Ciebie Specjalista z zakresu networkingu, który po wysłuchaniu Twoich oczekiwań dotyczących wydarzenia, po chwili przedstawia Cię osobie, której szukasz. Niemożliwe? A no, możliwe!

 

Na targach rehabilitacyjnych  REHA TRADE SHOW 2021 pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz.

Chcesz dotrzeć do producenta lub dystrybutora? A może szukasz konkretnego produktu lub interesuje Cię przedstawiciel wybranego sektora rehabilitacji? Pomożemy Ci nawiązać pierwszy kontakt i usprawnimy cały proces, dzięki któremu zaoszczędzisz swój cenny czas i szybko znajdziesz to, czego szukasz!

 

Podczas naszych wydarzeń korzystamy z usług profesjonalistów oraz ze sprawdzonych, najlepszych rozwiązań. Nasi networkerzy są niekwestionowanymi ekspertami w swojej dziedzinie. Witają Gości i łączą ich w taki sposób, aby Uczestnicy mieli możliwość wymiany doświadczeń i spostrzeżeń już od pierwszych chwil rozpoczęcia wydarzenia. W taktowny i nienachalny sposób pomagają nawiązywać rozmowy. Nie musisz, więc martwić się i czekać, aż ktoś zainteresuje się Twoją osobą lub produktem. Nawiązywanie relacji nigdy nie było łatwiejsze!

Newsletter

Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z targami