REHA Trade Show, czyli wszystko, co trzeba wiedzieć o branży rehabilitacyjnej
Reha Trade Show

Już 21 września 2021 na PGE Narodowym odbędą się targi REHA Trade Show. To wydarzenie dotyczące przyszłości branży fizjoterapeutyczno-rehabilitacyjnej.

Targi REHA Trade Show to kompleksowy event, którego celem jest edukacja osób pracujących w branży rehabilitacyjnej i fizjoterapeutycznej. To okazja do pogłębienia swojej wiedzy nie tylko z zakresu techniki, ale również zarządzania własnym biznesem w branży. Poza informacjami stricte odnoszącymi się do meritum zawodu, uczestnicy będą mogli sięgnąć po eksperckie porady w zakresie skutecznej sprzedaży usług, budowania marki osobistej czy zarządzania biznesem.

DOBRY FIZJOTERAPEUTA – JAK GO ROZPOZNAĆ?

To wszystko odbędzie się 21 września 2021 roku na warszawskim PGE Narodowym.

REHA MANAGEMENT

Konferencja REHA MANAGEMENT to pierwsza scena eventu. Zostanie ona poświęcona zarządzaniu gabinetami fizjoterapeutycznymi i rehabilitacyjnymi.

Prelekcje wygłoszą:
- Krzysztofa Pakulca, wykłady „Zarządzanie gabinetem fizjoterapeutycznym przez liczby” oraz „Skuteczny proces sprzedaży w gabinecie fizjoterapeutycznym”. Podczas nich poruszone zostaną kwestie zarządzania w oparciu o budżet i kluczowe wskaźniki efektywności. Ponadto, słuchacze dowiedzą się, jak zaprojektować proces sprzedaży w gabinecie fizjoterapeutycznym, który działa.
- Mateusza Wyciślika, wykłady „Jak zbudować skuteczną ofertę i stronę sprzedażową w gabinecie fizjoterapii?” oraz „Jak zbudować proces pozyskiwania pacjenta on-line krok po kroku”. Przekaże on, jak skonstruować właściwą ofertę dla działań on-line i przez swoją stronę poprowadzić pacjenta od zainteresowania do zakupu.
- Bartłomieja Lubiatowskiego, wykład „Jak prowadzić dokumentację medyczną - czyli więcej czasu dla pacjenta, mniej na prace "papierkowe?”. Zaprezentuje, jak prawidłowo prowadzić dokumentację medyczną, aby mieć jak najwięcej czasu dla swoich pacjentów, a jak najmniej poświęcać go na formalną pracę.

CONTENT MARKETING. JAK WYKORZYSTAĆ GO W BRANŻY REHABILITACYJNEJ?

- Krzysztofa Cygonia, wykład „Case study: Jak pozyskać dotacje dla działalności fizjoterapeutycznej”. Przeprowadzi przez zawiłości formularzy unijnych, dokumentów i zaświadczeń.
- Pawła Marka, wykład „Pierwszy rok prowadzenia działalności”. Jak zacząć? Co jest istotne na początku prowadzenia gabinetu? Jakie kanały promocji wspomogą w pierwszych miesiącach samodzielnej pracy. Jakie trudności mogą spotkać przedsiębiorcę i jak sobie z nimi poradzić – prelegent odpowie na te wszystkie pytania.
- Karoliny i Michała Dachowskiego, prelekcja „Na fizjoterapii da się zarobić”! Wystąpienie dotyczyć będzie tego, co zadziałało w przypadku ich biznesu.

REHA PRACTISE

Warsztaty dotyczące technik i innowacji w branży poprowadzą:
- Kamil Góra – powie o treningu siłowym przy bólu pleców
- Tomasz Chomiuk – zdradzi, jak „dawkować” ruch i go używać. Przeanalizuje różne formy ruchu i korzyści, jakie dają
- Jacek Czarnek – odpowie na pytanie, dlaczego 80 procent pacjentów po udarze nie odzyskuje funkcji w kończynie górnej i jak to zmienić
- Dr hab. n. md. Armand Cholewka przekona, czy diagnostyka termowizyjna jest przyszłością w obrazowaniu medycznym i rehabilitacji

Więcej informacji na temat REHA Trade Show można znaleźć również na rehatrade.pl.

Już dziś kup bilet na II edycję najbardziej merytorycznego wydarzenia branży fizjoterapii i rehabilitacji w Polsce! 

Sprawdź również program!

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Technomex.

Zobacz nas także na Facebooku:

REHA TRADE SHOW

Zobacz również

Merytorycznie o fizjoterapii i rehabilitacji. Za nami REHA Trade Show

REHA Trade Show odbyło się 21 września. To event od specjalistów do specjalistów, dotykający wszystkich najważniejszych aspektów działania w branży…

Fizjoterapia pediatryczna. Czym różni się od tej dedykowanej dorosłym?

Fizjoterapia pediatryczna to specjalistyczna dziedzina rehabilitacji, która koncentruje się na poprawie funkcjonowania małych dzieci i niemowląt. Zazwyczaj terapię prowadzi fizjoterapeuta…

Wszystko o rehabilitacji i fizjoterapii w jednym miejscu. REHA Trade Show

Skuteczna sprzedaż usług, budowanie wizerunku marki, pozyskiwanie i utrzymywanie klientów oraz zarządzanie biznesem – tych rzeczy dowiedzą się odwiedzający REHA…
Newsletter

Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z targami