REHA TRADE SHOW to nowe możliwości dla branży. Sprawdź sam!
Reha Trade Show

REHA TRADE SHOW to event, który zmienia „jutro” branży rehabilitacji i fizjoterapii. Wydarzenie to będzie kompendium wiedzy dla każdej osoby związanej z biznesem. Najnowsze trendy, badania i sposoby na rozwój – to wszystko już 27 kwietnia 2021 roku w Warszawie!

REHA TRADE SHOW to event nie tylko nastawiony na przekazanie dzięki doświadczonym prelegentom bieżących nowości dotyczących rehabilitacji i fizjoterapii. Ma stanowić on kamień milowy na drodze do rozwoju poszczególnych przedsiębiorstw działających w branży. Skupiać się będzie na skutecznej i efektywnej sprzedaży poszczególnych usług, a także budowaniu marki. Eksperci powiedzą, jak pozyskać i utrzymać klientów, a także jak nauczyć się dbać o wartościowe relacje biznesowe. Ponadto, jednym z najważniejszych panelów będą metody zarządzania marką.

Dwie sceny REHA TRADE SHOW

REHA TRADE SHOW jest podzielone na dwie sceny. Pierwsza z nich, Konferencja REHA MANAGEMENT, poświęcona zostanie zarządzaniu gabinetami fizjoterapeutycznymi i rehabilitacyjnymi. Na niej wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z merytorycznej wiedzy prezentowanej przez:
- Krzysztofa Pakulca, wykłady „Zarządzanie gabinetem fizjoterapeutycznym przez liczby” oraz „Skuteczny proces sprzedaży w gabinecie fizjoterapeutycznym”. Podczas nich poruszone zostaną kwestie zarządzania w oparciu o budżet i kluczowe wskaźniki efektywności. Ponadto, słuchacze dowiedzą się, jak zaprojektować proces sprzedaży w gabinecie fizjoterapeutycznym, który działa.
- Mateusza Wyciślika, wykłady „Jak zbudować skuteczną ofertę i stronę sprzedażową w gabinecie fizjoterapii?” oraz „Jak zbudować proces pozyskiwania pacjenta on-line krok po kroku”. Przekaże on, jak skonstruować właściwą ofertę dla działań on-line i przez swoją stronę poprowadzić pacjenta od zainteresowania do zakupu.
- Bartłomieja Lubiatowskiego, wykład „Jak prowadzić dokumentację medyczną - czyli więcej czasu dla pacjenta, mniej na prace "papierkowe?”. Zaprezentuje, jak prawidłowo prowadzić dokumentację medyczną, aby mieć jak najwięcej czasu dla swoich pacjentów, a także jak najmniej poświęcać go na formalną pracę.
- Krzysztofa Cygonia, wykład „Case study: Jak pozyskać dotacje dla działalności fizjoterapeutyczne”.
- Joanny Tokarczyk „Skuteczna współpraca z fizjo-influerencerami”. Prelegentka wyjaśni na czym polega influencing w fizjoterapii. Kim jest influencer, co może, a co nie? Dlaczego warto z nim współpracować, a kiedy tego nie robić.
- Pawła Marka, wykład „Pierwszy rok prowadzenia działalności”. Jak zacząć? Co jest istotne na początku prowadzenia gabinetu? Jakie kanały promocji wspomogą w pierwszych miesiącach samodzielnej pracy. Jakie trudności mogą spotkać przedsiębiorcę i jak sobie z nimi poradzić – prelegent odpowie na te wszystkie pytania.

REHA TRADE SHOW

Druga scena to REHA PRACTISE. Są to warsztaty angażujące uczestników w sposób praktyczny do poszerzania swojej wiedzy. Podział prelekcji na poszczególne dziedziny ma na celu zagwarantowanie uczestnikowi dostarczenia skondensowanej, jak również konkretnej dawki informacji w przystępnej formie. Są one przeznaczone są dla właścicieli i kadry zarządzającej klinikami, gabinetami rehabilitacji, ośrodkami rehabilitacji terapii manualnej, szpitalami, ośrodkami zdrowia i lecznictwa uzdrowiskowego, a także dla przyszłych fizjoterapeutów i rehabilitantów.

REHA TRADE SHOW – punkt obowiązkowy dla branży!

REHA to pierwsze branżowe wydarzenie po przestoju związanym z pandemią. Jest idealną okazją do zaprezentowania innowacji, które wymusił covid-19. Zainwestuj w siebie i w swój rozwój. Dołącz do REHA TRADE SHOW 2021!
Kup bilet

Zobacz również

Fizjoterapia uroginekologiczna. Czym jest?

Wszelkie nieprawidłowości, diagnostyka, prewencja i leczenie schorzeń w obrębie miednicy – tym właśnie zajmuje się fizjoterapia uroginekologiczna. Choć dla wielu…

Osteopatia – czym jest i kiedy z niej korzystać?

Osteopatia to sposób wykrywania, leczenia i zapobiegania problemom zdrowotnym poprzez poruszanie, rozciąganie i masowanie mięśni oraz stawów. Zaliczana jest do…

Merytorycznie o fizjoterapii i rehabilitacji. Za nami REHA Trade Show

REHA Trade Show odbyło się 21 września. To event od specjalistów do specjalistów, dotykający wszystkich najważniejszych aspektów działania w branży…
Newsletter

Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z targami