Dołącz do wydarzenia. Bilety online w niższej cenie >> Kup bilet
REHA TRADE SHOW to nowe możliwości dla branży. Sprawdź sam!
Reha Trade Show

REHA TRADE SHOW to event, który zmienia „jutro” branży rehabilitacji i fizjoterapii. Wydarzenie to będzie kompendium wiedzy dla każdej osoby związanej z biznesem. Najnowsze trendy, badania i sposoby na rozwój – to wszystko już 27 kwietnia 2021 roku w Warszawie!

REHA TRADE SHOW to event nie tylko nastawiony na przekazanie dzięki doświadczonym prelegentom bieżących nowości dotyczących rehabilitacji i fizjoterapii. Ma stanowić on kamień milowy na drodze do rozwoju poszczególnych przedsiębiorstw działających w branży. Skupiać się będzie na skutecznej i efektywnej sprzedaży poszczególnych usług, a także budowaniu marki. Eksperci powiedzą, jak pozyskać i utrzymać klientów, a także jak nauczyć się dbać o wartościowe relacje biznesowe. Ponadto, jednym z najważniejszych panelów będą metody zarządzania marką.

Dwie sceny REHA TRADE SHOW

REHA TRADE SHOW jest podzielone na dwie sceny. Pierwsza z nich, Konferencja REHA MANAGEMENT, poświęcona zostanie zarządzaniu gabinetami fizjoterapeutycznymi i rehabilitacyjnymi. Na niej wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z merytorycznej wiedzy prezentowanej przez:
- Krzysztofa Pakulca, wykłady „Zarządzanie gabinetem fizjoterapeutycznym przez liczby” oraz „Skuteczny proces sprzedaży w gabinecie fizjoterapeutycznym”. Podczas nich poruszone zostaną kwestie zarządzania w oparciu o budżet i kluczowe wskaźniki efektywności. Ponadto, słuchacze dowiedzą się, jak zaprojektować proces sprzedaży w gabinecie fizjoterapeutycznym, który działa.
- Mateusza Wyciślika, wykłady „Jak zbudować skuteczną ofertę i stronę sprzedażową w gabinecie fizjoterapii?” oraz „Jak zbudować proces pozyskiwania pacjenta on-line krok po kroku”. Przekaże on, jak skonstruować właściwą ofertę dla działań on-line i przez swoją stronę poprowadzić pacjenta od zainteresowania do zakupu.
- Bartłomieja Lubiatowskiego, wykład „Jak prowadzić dokumentację medyczną - czyli więcej czasu dla pacjenta, mniej na prace "papierkowe?”. Zaprezentuje, jak prawidłowo prowadzić dokumentację medyczną, aby mieć jak najwięcej czasu dla swoich pacjentów, a także jak najmniej poświęcać go na formalną pracę.
- Krzysztofa Cygonia, wykład „Case study: Jak pozyskać dotacje dla działalności fizjoterapeutyczne”.
- Joanny Tokarczyk „Skuteczna współpraca z fizjo-influerencerami”. Prelegentka wyjaśni na czym polega influencing w fizjoterapii. Kim jest influencer, co może, a co nie? Dlaczego warto z nim współpracować, a kiedy tego nie robić.
- Pawła Marka, wykład „Pierwszy rok prowadzenia działalności”. Jak zacząć? Co jest istotne na początku prowadzenia gabinetu? Jakie kanały promocji wspomogą w pierwszych miesiącach samodzielnej pracy. Jakie trudności mogą spotkać przedsiębiorcę i jak sobie z nimi poradzić – prelegent odpowie na te wszystkie pytania.

REHA TRADE SHOW

Druga scena to REHA PRACTISE. Są to warsztaty angażujące uczestników w sposób praktyczny do poszerzania swojej wiedzy. Podział prelekcji na poszczególne dziedziny ma na celu zagwarantowanie uczestnikowi dostarczenia skondensowanej, jak również konkretnej dawki informacji w przystępnej formie. Są one przeznaczone są dla właścicieli i kadry zarządzającej klinikami, gabinetami rehabilitacji, ośrodkami rehabilitacji terapii manualnej, szpitalami, ośrodkami zdrowia i lecznictwa uzdrowiskowego, a także dla przyszłych fizjoterapeutów i rehabilitantów.

REHA TRADE SHOW – punkt obowiązkowy dla branży!

REHA to pierwsze branżowe wydarzenie po przestoju związanym z pandemią. Jest idealną okazją do zaprezentowania innowacji, które wymusił covid-19. Zainwestuj w siebie i w swój rozwój. Dołącz do REHA TRADE SHOW 2021!
Kup bilet

Zobacz również

Fizjoterapia pediatryczna. Czym różni się od tej dedykowanej dorosłym?

Fizjoterapia pediatryczna to specjalistyczna dziedzina rehabilitacji, która koncentruje się na poprawie funkcjonowania małych dzieci i niemowląt. Zazwyczaj terapię prowadzi fizjoterapeuta…

Wszystko o rehabilitacji i fizjoterapii w jednym miejscu. REHA Trade Show

Skuteczna sprzedaż usług, budowanie wizerunku marki, pozyskiwanie i utrzymywanie klientów oraz zarządzanie biznesem – tych rzeczy dowiedzą się odwiedzający REHA…

Jak przygotować biznesplan w branży rehabilitacyjnej?

Biznesplan to formalny dokument szczegółowo opisujący wszystko na temat firmy. Ma napędzać przyszłość danej organizacji, ponieważ zawiera cele dla wszystkich…
Newsletter

Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z targami