PHU Technomex Sp. z o.o. jest najdłużej funkcjonującą firmą obecną na polskim rynku producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego. Od 1987 roku zajmuje się kompleksowym wyposażaniem szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych.
Ponad 30 lat doświadczenia w sukcesywnym wprowadzaniu nowoczesnej technologii w obszarze rehabilitacji zapewniło firmie Technomex pozycję lidera i autorytetu w branży.

Przedsiębiorstwo jest wiodącym producentem i wyłącznym przedstawicielem zajmującym się dostarczaniem sprzętu do hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii, neurorehabilitacji, rehabilitacji kardiologicznej, treningu funkcjonalnego, ortopedii, sprzętu diagnostycznego oraz wielu drobnych akcesoriów wykorzystywanych w rehabilitacji.

Technomex współpracuje z uznanymi zagranicznymi producentami sprzętu rehabilitacyjnego, takimi jak: AC International East, Biodex, Ekso Bionics, Emildue, First Degree Fitness, HP Cosmos, Noraxon, Proxomed, Reha Technology, Smartfit, Tyromotion, Woodway, Zebris i wielu innych.

Przedsiębiorstwo nie zajmuje się tylko sprzedażą, ale świadczy również usługi serwisowe potwierdzone certyfikatami ISO, które zapewniają wszystkim swoim klientom szybką i sprawną obsługę na terenie całej Polski. Posiada bogate doświadczenie w projektowaniu sal oraz całych jednostek rehabilitacyjnych, a wykwalifikowani pracownicy pomagają jak najlepiej zaplanować dostępną przestrzeń. Oferta kompleksowego wyposażania placówek już dawno temu przekroczyła granicę Polski i z powodzeniem przeprowadzana jest instalacja sprzętów na wszystkich kontynentach globu.

Technomex prowadzi badania naukowe, szkolenia, kursy, warsztaty dla lekarzy i fizjoterapeutów. Poza działalnością handlową, serwisową i naukową wspomaga klientów w obszarze dofinansowań, budowaniu koncepcji pracy w ośrodkach i rozwoju placówek.

Realizuje rehabilitacyjne projekty unijne, na które co roku zapisuje się tysiące pacjentów, bierze czynny udział w targach medycznych oraz organizuje niepowtarzalne wydarzenia, które napawają nadzieją na lepszą przyszłość dla osób wymagających rehabilitacji wszelkiego rodzaju. Jednym z takich wydarzeń był udział Technomexu w biegu organizowanym w Poznaniu, o którym mówił cały Świat – bieg Wings For Life, gdzie pracownicy firmy dokonali niemożliwego – dzięki Egzoszkieletowi zapewnili udział w biegu osobom z uszkodzeniem rdzenia kręgowego.

Sukcesy i ciągły rozwój jest możliwy dzięki ludziom, którzy tworzą znakomity zespół fachowców i przyjaciół. Prezes Technomexu mówi, że jego firmy nie tworzą pracownicy, ale kilkadziesiąt rodzin, które mają tutaj swoich reprezentantów. Dla wszystkich pracowników olbrzymią wartością są ludzie, z którymi spędzają znaczną część dnia, dlatego dbają, aby zespół był zgrany i nieustannie się rozwijał. Technomex ciągle powiększa szeregi swojego zespołu, aby służyć swoim klientom i pacjentom na najwyższym poziomie.

 

 

Zobacz również

Krajowa Izba Fizjoterapeutów Patronem Honorowym REHA TRADE SHOW!

Mamy zaszczyt poinformować, iż Patronat Honorowy na wydarzeniu Reha Trade Show, objęła Krajowa Izba Fizjoterapeutów.   Krajowa Izba Fizjoterapeutów (KIF)…

NOWOŚĆ na rynku rehabilitacyjnym

NOWOŚCIĄ na rynku rehabilitacyjnym jest REHA MANAGEMENT pierwsze i jedyne warsztaty dedykowane wyłącznie rehabilitantom i fizjoterapeutom, poruszające kwestie jak efektywnie…

Konferencja Reha Future- przyszłością branży rehabilitacyjnej

Podczas targów Reha Trade Show odbędzie się Konferencja naukowa REHA FUTURE, będąca skarbnicą wiedzy dedykowanej branży medycznej. Jej zakres tematyczny…
Newsletter

Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z targami

-