REHA Trade Show bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej
Technomex. Bliżej nas, bliżej nowoczesności.
Reha Trade Show

PHU Technomex Sp. z o.o. jest najdłużej funkcjonującą firmą obecną na polskim rynku producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego. Od 1987 roku zajmuje się kompleksowym wyposażaniem szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych.
Ponad 30 lat doświadczenia w sukcesywnym wprowadzaniu nowoczesnej technologii w obszarze rehabilitacji zapewniło firmie Technomex pozycję lidera i autorytetu w branży.

Przedsiębiorstwo jest wiodącym producentem i wyłącznym przedstawicielem zajmującym się dostarczaniem sprzętu do hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii, neurorehabilitacji, rehabilitacji kardiologicznej, treningu funkcjonalnego, ortopedii, sprzętu diagnostycznego oraz wielu drobnych akcesoriów wykorzystywanych w rehabilitacji.

Technomex współpracuje z uznanymi zagranicznymi producentami sprzętu rehabilitacyjnego, takimi jak: AC International East, Biodex, Ekso Bionics, Emildue, First Degree Fitness, HP Cosmos, Noraxon, Proxomed, Reha Technology, Smartfit, Tyromotion, Woodway, Zebris i wielu innych.

Przedsiębiorstwo nie zajmuje się tylko sprzedażą, ale świadczy również usługi serwisowe potwierdzone certyfikatami ISO, które zapewniają wszystkim swoim klientom szybką i sprawną obsługę na terenie całej Polski. Posiada bogate doświadczenie w projektowaniu sal oraz całych jednostek rehabilitacyjnych, a wykwalifikowani pracownicy pomagają jak najlepiej zaplanować dostępną przestrzeń. Oferta kompleksowego wyposażania placówek już dawno temu przekroczyła granicę Polski i z powodzeniem przeprowadzana jest instalacja sprzętów na wszystkich kontynentach globu.

Technomex prowadzi badania naukowe, szkolenia, kursy, warsztaty dla lekarzy i fizjoterapeutów. Poza działalnością handlową, serwisową i naukową wspomaga klientów w obszarze dofinansowań, budowaniu koncepcji pracy w ośrodkach i rozwoju placówek.

Realizuje rehabilitacyjne projekty unijne, na które co roku zapisuje się tysiące pacjentów, bierze czynny udział w targach medycznych oraz organizuje niepowtarzalne wydarzenia, które napawają nadzieją na lepszą przyszłość dla osób wymagających rehabilitacji wszelkiego rodzaju. Jednym z takich wydarzeń był udział Technomexu w biegu organizowanym w Poznaniu, o którym mówił cały Świat – bieg Wings For Life, gdzie pracownicy firmy dokonali niemożliwego – dzięki Egzoszkieletowi zapewnili udział w biegu osobom z uszkodzeniem rdzenia kręgowego.

Sukcesy i ciągły rozwój jest możliwy dzięki ludziom, którzy tworzą znakomity zespół fachowców i przyjaciół. Prezes Technomexu mówi, że jego firmy nie tworzą pracownicy, ale kilkadziesiąt rodzin, które mają tutaj swoich reprezentantów. Dla wszystkich pracowników olbrzymią wartością są ludzie, z którymi spędzają znaczną część dnia, dlatego dbają, aby zespół był zgrany i nieustannie się rozwijał. Technomex ciągle powiększa szeregi swojego zespołu, aby służyć swoim klientom i pacjentom na najwyższym poziomie.

 

 

Zobacz również

Content marketing. Jak wykorzystać go w branży rehabilitacyjnej?

Content marketing to marketing treści, czyli działanie mające na celu regularne dostarczanie atrakcyjnych i jakościowych treści po to, by zdobyć…

Dobry fizjoterapeuta – jak go rozpoznać?

Dobry fizjoterapeuta jest na wagę złota. To człowiek, który ma zająć się zdrowiem pacjenta w sposób kompleksowy i doprowadzić do…

Prelekcje, warsztaty, networking. Sprawdź, co Cię czeka na REHA Trade SHOW!

25 maja 2021 rok, Warszawa. Najbardziej merytoryczne wydarzenie dotyczące branży rehabilitacyjnej. REHA Trade Show – nie możesz go przegapić! Jak…
Newsletter

Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z targami

-