Wszystko o rehabilitacji i fizjoterapii w jednym miejscu. REHA Trade Show
Reha Trade Show

Skuteczna sprzedaż usług, budowanie wizerunku marki, pozyskiwanie i utrzymywanie klientów oraz zarządzanie biznesem – tych rzeczy dowiedzą się odwiedzający REHA Trade Show, czyli konferencji i targów dotyczących branży rehabilitacyjnej i fizjoterapeutycznej. Zarejestruj się już dziś!

REHA Trade Show podzielone jest na dwie części. Pierwszą z nich jest szereg konferencyjnych wykładów REHA MANAGEMENT, w których najwięksi eksperci w Polsce wypowiedzą się na temat branżowych innowacji. Druga to sekcja warsztatowa. Praktyczne zajęcia przeznaczone są dla właścicieli i kadry zarządzającej klinikami, gabinetami rehabilitacji, ośrodkami rehabilitacji terapii manualnej, szpitalami, ośrodkami zdrowia i lecznictwa uzdrowiskowego, a także dla przyszłych fizjoterapeutów i rehabilitantów.

Program wydarzenia konferencyjnego – REHA MANAGEMENT:
- Krzysztof Pakulec - „Zarządzanie gabinetem fizjoterapeutycznym przez liczby” oraz „Skuteczny proces sprzedaży w gabinecie fizjoterapeutycznym”. Dowiesz się, jak zaplanować koszty i przychody, w jaki sposób prowadzić raporty sprzedażowe oraz poznasz 10 kluczowych wskaźników efektywności, dzięki którym będziesz podejmować dużo lepsze decyzje.
- Mateusz Wyciślik - „Jak zbudować skuteczną ofertę i stronę sprzedażową w gabinecie fizjoterapii” oraz „Jak zbudować proces pozyskiwania pacjenta on-line krok po kroku”. Podczas tego wykładu dowiesz się jak skonstruować właściwą ofertę dla działań on-line i przez swoją stronę poprowadzić pacjenta od zainteresowania do zakupu. Jak wybrać odpowiednie kanały pozyskiwania pacjenta w internecie? Jak zainteresować odbiorcę ofertą? I jak złożyć całość w spójny i przewidywalny proces sprzedażowy? Zapraszamy do wysłuchania prelekcji.
- Bartłomiej Lubiatowski i Jakub Kaszyński - „Sztuczna inteligencja i sensory ruchu w Twoim gabinecie? Przyszłość nadeszła. Tak, to już”. Aplikacja RSQ Physio kompleksowo i w zgodzie z obowiązującym prawem medycznym wspiera codzienną praktykę fizjoterapeutów. Zapewnia najwyższe standardy ochrony danych osobowych i skraca czas wizyty pacjenta. Zobacz, jak dzięki niej prawidłowo prowadzić dokumentację medyczną
- Krzysztof Cygoń - „Case study: Jak pozyskać dotacje dla działalności fizjoterapeutycznej”. Firma Technomex na własnym przykładzie przeprowadzi przez skomplikowany proces w sposób prosty i całkowicie przyjemny, dzięki czemu każdy fizjoterapeuta marzący o rozwoju działalności będzie w stanie podjąć się próby pozyskania dotacji na swoje cele i inwestycje.
- Paweł Marek - „Pierwszy rok prowadzenia działalności”. Jeśli chcesz otworzyć własny gabinet fizjoterapeutyczny, stać się samodzielnym terapeutą, a nie wiesz jak się za to zabrać, wysłuchaj tej prelekcji. Dowiesz się jak zacząć, co jest istotne na początku prowadzenia gabinetu, jakie kanały promocji wspomogą Cię w pierwszych miesiącach samodzielnej pracy.
- Karolina i Michał Dachowscy - „Na fizjoterapii da się zarobić”. Para ta od 10 lat prowadzi biznes fizjoterapeutyczny Przeszła drogę od 8 m2 do 500m2 i od 1 osoby do 29 osób. Posłuchaj ich i dowiedz się, co u nich zadziałało.

Rehabilitacja onkologiczna

Program wydarzenia warsztatowego – REHA PRACTISE:
- Dr n. med. Joanna Sikora - „Spersonalizowane usługi hybrydowe w ujęciu prehabilitacji onkologicznej – zdalny algorytm terapeutyczny jako efekt współpracy Onkodietetyka Sp zoo, Passio Ecomed i OPL”. Tematem warsztatów są terapie wspierające pacjentów onkologicznych w zakresie dietetyki i psychologii.
- Kamil Góra - „Trening siłowy a bóle pleców”. Bóle pleców dotykają prawie 90% społeczeństwa. Najskuteczniejszym sposobem na nie jest aktywność fizyczna. Form tej aktywności jest nieskończenie wiele i każda jest dobra. Jednocześnie uważa się, że trening z ciężarami jest najgorszym, co można zrobić dla kręgosłupa. Czy na pewno? Opowie o tym Kamil Góra.
- Tomasz Chomiuk - „Recepta na ruch”. Omówione zostaną zasady planowania i wykonywania treningu zapewniające bezpieczeństwo i skuteczne osiąganie celów profilaktyczno terapeutycznych.
- Jacek Czarnek - „Dlaczego 80% pacjentów po udarze nie odzyskuje funkcji w kończynie górnej i jak to zmienić?”. Co jest powodem tak niskiej skuteczności fizjoterapii kończyny górnej po udarze? Czy ręka spastyczna może być używana do funkcji chwytu? Dlaczego pacjenci z całej Polski przyjeżdżają do Habilis na konsultację? Sprawdźcie podczas tego wykładu.
- Dr hab. n. med. Armand Cholewka - „Diagnostyka termowizyjna jako przyszłość w obrazowaniu medycznym i rehabilitacji?”. Wykorzystanie termowizji jest powszechnie znane w budownictwie, w przemyśle stalowym. Wykorzystanie tej technologii w medycynie pomimo jej ponad 60-letniej światowej historii, w Polsce rozwija się od około 25 lat. Co ona zmienia? Przekonajcie się sami!
- Dr n. med. Daniel Karaszewski - „Fizjoterapia jutra. W domu i w gabinecie”. Do gabinetów fizjoterapeutycznych coraz częściej zgłaszają się rodzice dzieci, u których zauważono nieprawidłowości w budowie ciała. Według różnych źródeł wady postawy dotykają od 50 do 90% dzieci. Leczenie wad postawy opiera się na fizjoterapii, ćwiczeniach zadanych do domu (instruktażu), prawidłowych nawykach ruchowych oraz codziennej aktywności fizycznej. Jak je wprowadzić? Poznaj najnowsze techniki.

Co jeszcze czeka Cię na REHA Trade Show?

Podczas wydarzenia spotkasz najlepszych ekspertów, ale również zaznajomisz się z najnowocześniejszym sprzętem dostępnym w strefie wystawienniczej. Przekonasz się, jakie innowacje wprowadzić, by rozwinąć swój gabinet i jak działać, by zwiększyć swoją konkurencyjność.

Ponadto, spotkasz się z ludźmi, którzy pomogą zrobić upragniony krok w rozwoju. To możliwe dzięki aplikacji business matching, która spersonalizowana została pod twoje potrzeby. Dodatkowo, zaplanowano również networking biznesowy. Profesjonalni networkerzy skierują cię do osób, które znajdują się w kręgu twoich zawodowych zainteresowań. Nawiążą rozmowę i otworzą drogę do współpracy na wielu poziomach.

Nie możesz tego przegapić. Kup bilet już dziś: rehatrade.pl/kup-bilet

REHA Trade Show
21.09.2020
Warszawa, PGE Narodowy
Więcej informacji na: rehatrade.pl

Zobacz również

Osteopatia – czym jest i kiedy z niej korzystać?

Osteopatia to sposób wykrywania, leczenia i zapobiegania problemom zdrowotnym poprzez poruszanie, rozciąganie i masowanie mięśni oraz stawów. Zaliczana jest do…

Merytorycznie o fizjoterapii i rehabilitacji. Za nami REHA Trade Show

REHA Trade Show odbyło się 21 września. To event od specjalistów do specjalistów, dotykający wszystkich najważniejszych aspektów działania w branży…

Fizjoterapia pediatryczna. Czym różni się od tej dedykowanej dorosłym?

Fizjoterapia pediatryczna to specjalistyczna dziedzina rehabilitacji, która koncentruje się na poprawie funkcjonowania małych dzieci i niemowląt. Zazwyczaj terapię prowadzi fizjoterapeuta…
Newsletter

Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z targami