Zaczynamy odliczanie do II edycji REHA TRADE SHOW!
Reha Trade Show

Już 11 lutego 2021 roku w Warszawie odbędzie się wydarzenie, które zmieni oblicze polskiej rehabilitacji i fizjoterapii. II edycja REHA TRADE SHOW da odpowiedź na najważniejsze pytania odnośnie do przyszłości branży i zaprezentuje rozwiązania, które pandemia wymusiła na biznesie.

W obliczu covid-19 gospodarka stanęła przed sporym wyzwaniem. Jedną z najbardziej dotkniętych kryzysem branż jest rehabilitacyjna, która po lockdownie wznowiła działalność z blisko 50 milionami złotych długu. Dynamika rozwoju została zatrzymana. Przed pandemią z usług fizjoterapeutów korzystało około 10 milionów Polaków. W czasie ogólnonarodowego zamknięcia przez restrykcje ze strony rządu liczba ta gwałtownie spadła, stawiając fizjoterapeutów i rehabilitantów w bardzo trudnej sytuacji ekonomicznej. 75 procent z nich zrezygnowało z działalności zawodowej.

Branża jest w kryzysie i potrzebuje efektywnych działań, by z niego wyjść. Niezbędne są więc wydarzenia jednoczące jej przedstawicieli, podczas których omówione zostaną plany i pomysły dalszego rozwoju tego segmentu usług. Naprzeciw tej potrzebie wychodzą targi medycyny fizykalnej i rehabilitacji REHA TRADE SHOW 2021.

REHA TRADE SHOW 2021 - co czeka na odwiedzających?

II edycja eventu odbędzie się 11 lutego 2021 roku na PGE Narodowym w Warszawie. To jedyne targi rehabilitacji B2B w stolicy. W planie wydarzenia znalazły się:
1. REHA Management, czyli panel o personal brandingu, promocji marki, efektywnej sprzedaży i pozyskiwaniu nowych klientów. Podczas niego przedstawione zostaną sposoby na zwiększenie przychodu gabinetu, ale także nowości technologiczne, które umożliwiają dynamiczny rozwój biznesu. Wśród prelegentów znaleźli się między innymi Krzysztof Pakulec („Sprzedaż i obsługa klienta – planowanie przychodów i kosztów w gabinetach fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych”) i Mateusz Wyciślik („Jak samodzielnie zbudować proces pozyskiwania pacjenta w social media” oraz „Ile kosztuje pozyskanie pacjenta, jak to skutecznie analizować, mierzyć i skalować”).

2. Warsztaty REHA Practise, będące odpowiedzią na pytania właścicieli i kadry zarządzającej klinikami, gabinetami rehabilitacji, ośrodkami rehabilitacji terapii manualnej, szpitalami, ośrodkami zdrowia i lecznictwa uzdrowiskowego. Pokazane zostaną praktyczne rozwiązania odnośnie do terapii funkcjonalnej i bólu pleców.

3. Konferencja naukowa REHA Future to z kolei wydarzenie od praktyków dla praktyków. Największe autorytety świata medycyny powiedzą między innymi o alternatywnych formach komunikacji terapeutycznej z osobami starszymi, fizjoprofilaktyce udarów czy medycynie osteopatycznej. Wykłady wygłoszą dr hab. n. med. Witold Rongies, dr hab. Grażyna Brzuszkiewicz-Kuźmicka, a także dr n. med. Monika Lewandowska.

Ponadto, na każdego uczestnika REHA Trade Show czekają business matching, czyli łącznie przybyłych za pomocą dedykowanej aplikacji. Poza tym profesjonalni networkerzy pomogą również w rozpoczęciu kontaktu w wybranej przez uczestnika branżowej specjalności.

Jaka jest przyszłość branży rehabilitacyjnej?
Jak poradziła sobie ona w obliczu pandemii?
Jakie zmiany należy wprowadzić, by zapewnić jej równomierny rozwój?
Jak zbudować jej bezpieczeństwo w obliczu kryzysu?

To pytania, na które odpowiedź trzeba poznać jak najszybciej. REHA to pierwsze branżowe wydarzenie po przestoju związanym z pandemią. Ponadto, jest idealną okazją do zaprezentowania innowacji, które wymusił covid-19. Zainwestuj w siebie i w swój rozwój. Dołącz do REHA TRADE SHOW 2021!
Kup bilet

Sprawdź nas także na Facebooku:

Facebook REHA TRADE SHOW

Zobacz również

Fizjoterapia uroginekologiczna. Czym jest?

Wszelkie nieprawidłowości, diagnostyka, prewencja i leczenie schorzeń w obrębie miednicy – tym właśnie zajmuje się fizjoterapia uroginekologiczna. Choć dla wielu…

Osteopatia – czym jest i kiedy z niej korzystać?

Osteopatia to sposób wykrywania, leczenia i zapobiegania problemom zdrowotnym poprzez poruszanie, rozciąganie i masowanie mięśni oraz stawów. Zaliczana jest do…

Merytorycznie o fizjoterapii i rehabilitacji. Za nami REHA Trade Show

REHA Trade Show odbyło się 21 września. To event od specjalistów do specjalistów, dotykający wszystkich najważniejszych aspektów działania w branży…
Newsletter

Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z targami